Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

DaViD TL 23-05-07 23:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
fiecare cu organu lui !!!

Tboy 25-05-07 15:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
inca un porschan ROSU impecabil prin oras se plimba ;)) al draq nu mai avem nici o strada buna dar masinile incep sa apara desi unele doar in trecere

Cosmin255 31-05-07 00:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
e vorba despre un Cayman . Intr-adevar nu prea te incalzeste ce masini are lumea atata timp cat nu le avem noi:)....dar macar ne mai clatim ochii cu ele....

DaViD TL 10-06-07 01:16

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ce parere aveti despre civicul ala negru din oras ?!?

Tboy 10-06-07 03:04

Re: Masini vazute in Tulcea
 
superb si atat :)

marin_m_alex 10-06-07 10:32

sal
 
sal!civicu e o masina superba!imi pare rau ca taicamiu s-a razgandit si nu a mai cumparat noul civic!oricum e o masina destul de scumpa dupa parerea mea!din ce in ce mai multe masini frumose pe strazile noastre dar strazile sunt vai de capu lor...nici o strada din Tulcea nu mi se pare ca are asfaltu ok:sad: dupa 2 luni dupa ce iti aduci o masina din afara si te plimbi destul cu ea pe drumurile astea naspa din Romania deja se simte ca incepe sa fie alta masina:sad:(denivelarile nu mai sunt amortizate la fel de bne,masina incepe sa zdrangane etc:sad: )

Y O B 10-06-07 12:18

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Touaregu ala e cumva W12? Ca W12 am vazut doar albastre pana acuma. Misto masini aveti prin tulcea

Cosmin255 11-06-07 15:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Civicul ala e frumusel , personal nu`mi place culoarea , dar masina e OK , e si 1.8 140 cp;)

marin_m_alex 11-06-07 16:42

sal
 
am vazut un BMW M3 model 2006 negru la semafor la peco!ce frumos se auzea motoru:shock:

Cosmin255 12-06-07 15:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
de unde stii ca era model 2006?:):):)

marin_m_alex 12-06-07 16:02

salMasini vazute in Tulcea
 
am zis ca era model 2006 ca nu stiu exact ce serie are actualu m3

EMIL_PLETOSU 12-06-07 21:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
v-as zice ce masini am vazut prin Bucuresti....prin dorobanti...milioane de euro pe 40 metri patrati...:D

Tboy 12-06-07 22:14

Re: Masini vazute in Tulcea
 
stim si noi ce e acolo :)

Cosmin255 13-06-07 10:18

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Stick to the topic please

vlad_Mafiotu 13-06-07 11:00

Re: Masini vazute in Tulcea
 
leon cupra ultimul model galben , numere rosii de bucale parcat pe babadag mai sus aproape de peco


All times are GMT +2. The time now is 18:01.

- Copyright 2026 4Tuning