![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ciudat faptul ca george si`a scos poza de la avatar :lol: stai frate ca nu te bate nimeni numa sa nu mai injuri
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Pt voi:mam inpacat cu el am vb si pe mess cu el asa k nare dece sa imi fie frica:-) chiar iam zis si la ce liceu invat :D oare o sa mio iau :)):)):)) si scuze pt toata lumea treceam si eu printr-o periada mai proasta no sa se mai intample ;)..Eram si eu nou pe forum;)poate o sa ma intalnesc cu el :))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Hai ma..oameni suntem...nu bate nimeni pe nimeni ..cu atat mai putin eu pe georgica....
POate candse incalzeste o punem de o intalnire....toti membrii de pe TL |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
dc nu , sa ne cunoastem si noi macar:)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
NU iau seminte nici SUC ! am zis de pe acum =)))
ps: mihai adu si mascota ..ghemul ala stii u ;) si pe mess sa imi ceri sa iti arat cam cat se face :) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
daca u nu aduci nik eugene,eu aduc bunavointa,de restu va ocupati voi !!!;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Aduceti bah niste fufe.....o bere ceva.....nu bunavointza....
parca sunteti copii de 16 ani...lol Iesim in piatza civica si ne dam cu rolele si ne spargem capetele...... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
eu nu stiu sa merg pe role,insa daca e sa ne plimbam q bicicleta fara maini sunt omul potrivit !!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Epalpitant pt tine...si amuzant pt altii......cascadorii rasului |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
lasa ca daca e asa,te pun si eu sa mergi cu bicicleta fara maini tot podgoriilor si pe sens invers si apoi ,vedem cum stau scorurile cine pateste cel mai mult damage ?!? te bagi ;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
loool fara maini ? =))) hai niste trial dar da-mi o bicla de asa ceva ..pe a mea am vandut-o ! iar cu rolele ce sa spun...sunt beton am luat loc 1 la viteza acum vreo 3 ani cred pe judet... de atunci am mai iesit dar rar dar mai merg inca .... chiar ar fi tare o caterinca de genul asta ... ps: is obraznick era in gasca cu rolele =))) (sefule le mai ai?_)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
am si K2-uri de viteza si Roces:)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Astept propuneri.....pt scolarizare..... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
iti vand un set genunchere,cotiere,si pt palme originale de la rossignol=parca asa se scrie ! folosite de 5 ori sa spunem de mine decat, noi ! si asa poti sa cazi cum vrei tu !!! iar cu invatatul fa rost de niste role pe masura si se invata nu e mare chestie sunt oameni mai mari catine care se chinuie si merg ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning