Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/33523-piatra-neamt-intalnire-4tuning-moldova.html)

dangti16v 21-02-07 17:38

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by BigSHOW (Post 760946)
ce rau imi pare k nu a putut sa ajung...dar vezi ce face sesiunea din om...mor!!!! o intalnire 4tuning la mine in oras si pe aia o ratez...dar e prima si ultima ratata!!!

nu e nimic pt anul viitor pregatimceva super super tare:D

andrein 22-02-07 11:22

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
mai da' multi mai sunt din piatra-neamt !!
Ce ati facut pana acuma ? Ati stat ascunsi ?
Stealth !!:-P

Aaronnel^ 22-02-07 17:41

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Nu sunt toti din Piatra-Neamt ... mai sunt si din imprejurimi ;)

ionut17 22-02-07 20:18

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
doua filmulete

https://www.youtube.com/watch?v=puyL2kNIz9c

https://www.youtube.com/watch?v=yd4ocaFUeZQ

mihay 24-02-07 15:29

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by ionut17 (Post 765731)

deci e super tare facut dar si pocneala e frumoasa :D dar nu vreau sa fac comentarii nasola dar ar trbui sa faci ceva cu tobele sa nu mai sune a motor de dacie si e ok restu :D

mihay 24-02-07 15:31

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
si eu tot dacie am si vreau sa fac ceva cu tobele ca vreau sa sune a motor nu a drujba :)) intelegi tu oricum bafta in continuare

Ali_ump 25-02-07 08:57

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by andrein (Post 764833)
mai da' multi mai sunt din piatra-neamt !!
Ce ati facut pana acuma ? Ati stat ascunsi ?
Stealth !!:-P

da tu pe unde ai umblat in ultima vreme ca sigur auzeai de noi ...daca erai in piatra :twisted:

SFW 25-02-07 17:56

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Acum am descoperit si eu topicul.

Multumiri din nou celor din Piatra Neamt, ne-am simtit f bine ... singul lucru care ne-a nemultumit a fost ... frigul :D

Si multumesc pt aprecierile facute la adresa masinilor. 10x :D

Ali_ump 25-02-07 21:12

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 770579)
Acum am descoperit si eu topicul.

Multumiri din nou celor din Piatra Neamt, ne-am simtit f bine ... singul lucru care ne-a nemultumit a fost ... frigul :D

Si multumesc pt aprecierile facute la adresa masinilor. 10x :D

Am incercat noi sa ne ocupam si noi putin de problema cu frigu....am dat noi cafele acolo ...dar se pare ca nu o ajuns....data viitoare nu o sa o mai punem intalnirea iarna ..sau ma rog primavara ...:D
La vara mai vrem sa facem o chestie mijto...nu zic mai multe deocamdata...:twisted:
Va multumim si noi pt prezenta ...si sa ne vedem cu bine la Iasi pe 18 Martie....noi vrem sa mergem sa ne intalnim cu cei din Iasi ..chiar daca o sa fie asa mai neoficial...:rolleyes2

buddy_lexx 26-02-07 20:00

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
11 Attachment(s)
nijte poze :D ...o parte din ele..

andrein 27-02-07 11:59

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 769695)
da tu pe unde ai umblat in ultima vreme ca sigur auzeai de noi ...daca erai in piatra :twisted:


asta e ca nu am fost in oras atunci ... dar sunt deacuma 8)

andrein 01-03-07 13:52

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
pentru doritori, duminica la ora 13 in fata la parc , vis-a-vis de altex (fostul leonardo).

Husky 12-03-07 14:59

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Stie careva de vre-o intalnire luna aceasta pe 18? Pe la Iasi sau Suceava?

Husky 12-03-07 15:04

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
si in ce locatie?

Ali_ump 12-03-07 18:09

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Husky (Post 793915)
Stieie.mailimn= careva de vre-o intalnire luna aceasta pe 18? Pe la Iasi sau Suceava?

pe 18 martie la Iasi...nu stiu exact locatia....insa nu va fi una cu prea mare galagie. Una mai linistita...


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning