![]() |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
mai da' multi mai sunt din piatra-neamt !!
Ce ati facut pana acuma ? Ati stat ascunsi ? Stealth !!:-P |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Nu sunt toti din Piatra-Neamt ... mai sunt si din imprejurimi ;)
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
si eu tot dacie am si vreau sa fac ceva cu tobele ca vreau sa sune a motor nu a drujba :)) intelegi tu oricum bafta in continuare
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Acum am descoperit si eu topicul.
Multumiri din nou celor din Piatra Neamt, ne-am simtit f bine ... singul lucru care ne-a nemultumit a fost ... frigul :D Si multumesc pt aprecierile facute la adresa masinilor. 10x :D |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
La vara mai vrem sa facem o chestie mijto...nu zic mai multe deocamdata...:twisted: Va multumim si noi pt prezenta ...si sa ne vedem cu bine la Iasi pe 18 Martie....noi vrem sa mergem sa ne intalnim cu cei din Iasi ..chiar daca o sa fie asa mai neoficial...:rolleyes2 |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
11 Attachment(s)
nijte poze :D ...o parte din ele..
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
asta e ca nu am fost in oras atunci ... dar sunt deacuma 8) |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
pentru doritori, duminica la ora 13 in fata la parc , vis-a-vis de altex (fostul leonardo).
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Stie careva de vre-o intalnire luna aceasta pe 18? Pe la Iasi sau Suceava?
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
si in ce locatie?
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:59. |
- Copyright 2026 4Tuning