![]() |
Re: Machete in lucru - teo93dinu
Eu folosesc chit de la Motip... important e a nu fie chit cu fibra ca e greu de finisat... vezi ca e greu cu evazarile mai ales la simetrie , sa stii in ce te bagi :-)
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
2 Attachment(s)
pozele "vorbeste" :)
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
2 Attachment(s)
Grunduim si leduim :D
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
Quote:
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
Mersi :) sper sa iasa frumos ...
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
1 Attachment(s)
That's it :) Ultima poza pana cand macheta va fi gata. Sper sa va surprind placut cu elementul surpriza la care am lucrat toata iarna :)
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
8 Attachment(s)
Nu pot sa ma abtin sa nu pun pozele cu interiorul :dribble:
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
foarte foarte frumos! Bravo!
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
8 Attachment(s)
aaaaaaiiiirrrrr riiiiideeeeee urmeaza si un filmulet , in poze uitasem de fata dar are si pe fata :)
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
rotile originale aratau de 100 de ori mai bine...
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
mie imi place ce a iesit.....culoarea e misto....Frumos proiect ....bravo!!!!
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
Mersi v1per :-)
Si un video , revin cu ceva PRO :twisted: |
Re: Machete in lucru - teo93dinu
mortal video....misto suspensie...daca era un pic mai clar era si mai bine...oricum imi place...Felicitari inca odata!!!
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
Maine merg cu baiatul care mi-a facut pozele sa facem si un video , lumina naturala , tot ce trebuie :) sper sa iasa ce trebuie... Multumesc!
|
Re: Machete in lucru - teo93dinu
prea tare ti-a iesit macheta. Daca ai monta alte jante mai la ET-ul care iti trebuie ar fi execeptional. Senzational! Felicitari!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning