Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - teo93dinu (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/333828-machete-lucru-teo93dinu.html)

teo93dinu 23-02-13 11:40

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
Eu folosesc chit de la Motip... important e a nu fie chit cu fibra ca e greu de finisat... vezi ca e greu cu evazarile mai ales la simetrie , sa stii in ce te bagi :-)

teo93dinu 26-02-13 21:34

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
2 Attachment(s)
pozele "vorbeste" :)

teo93dinu 02-03-13 22:07

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
2 Attachment(s)
Grunduim si leduim :D

Reme 03-03-13 09:57

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
Quote:

Originally Posted by teo93dinu (Post 5385047)
Grunduim si leduim :D

arata f interesant :D continua munca si o sa ai un rezultat f frumos

teo93dinu 03-03-13 13:46

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
Mersi :) sper sa iasa frumos ...

teo93dinu 09-03-13 10:27

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
1 Attachment(s)
That's it :) Ultima poza pana cand macheta va fi gata. Sper sa va surprind placut cu elementul surpriza la care am lucrat toata iarna :)

teo93dinu 09-03-13 14:33

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
8 Attachment(s)
Nu pot sa ma abtin sa nu pun pozele cu interiorul :dribble:

Reme 09-03-13 23:32

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
foarte foarte frumos! Bravo!

teo93dinu 23-03-13 15:45

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
8 Attachment(s)
aaaaaaiiiirrrrr riiiiideeeeee urmeaza si un filmulet , in poze uitasem de fata dar are si pe fata :)

maximix 23-03-13 18:59

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
rotile originale aratau de 100 de ori mai bine...

v1per 23-03-13 20:16

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
mie imi place ce a iesit.....culoarea e misto....Frumos proiect ....bravo!!!!

teo93dinu 23-03-13 20:34

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
Mersi v1per :-)
Si un video , revin cu ceva PRO :twisted:

v1per 23-03-13 20:41

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
mortal video....misto suspensie...daca era un pic mai clar era si mai bine...oricum imi place...Felicitari inca odata!!!

teo93dinu 23-03-13 20:43

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
Maine merg cu baiatul care mi-a facut pozele sa facem si un video , lumina naturala , tot ce trebuie :) sper sa iasa ce trebuie... Multumesc!

Reme 24-03-13 09:42

Re: Machete in lucru - teo93dinu
 
prea tare ti-a iesit macheta. Daca ai monta alte jante mai la ET-ul care iti trebuie ar fi execeptional. Senzational! Felicitari!


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning