![]() |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Mai...jantele astept baiatu sa vin de la bucuresti pe la bz....si combinatia cu jantele este alta (nu neaparat pe bani).Saint dick banuiesc k era vb de eleronul ala pe care l-am pus vinerea trecuta pe dacia aia verde ?Daca e vb de ala ar trebuii sa-l vad mai bine....si sa mai aflu nishte pareri...sa nu fie prea mare
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Ba da cauta si u la puiu la dezmembrarii sau la neamt un eleron!!!Vezi daca reusesti sa te tocmesti cu ala de la neamtz ca e cam scump!!!
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Quote:
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
1 Attachment(s)
muta-l aici... in pozitia actuala nu mai vine aer suficient la radiatoare... ;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Am mers cu el asa..mai mult si pe caldurile alea mari,si nu am avut nici o problema....si cu ac pornit si inchis ....
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
ok...eu iti dadeam un sfat :)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Aaaaa...dar eu nu am vazut poza...nu o arata la mine....am avut si idee asta in cap,Dar o sa-l mut acolo cnd o sa ma plictisesc de el acolo unde e acum.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
1 Attachment(s)
Eeeee....cam asa as vrea eu sa arate...in timp:rolleyes2 Daca ma ajuta Dumnezeu....:D
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Dak u vrei sa arata asa inseamna k nu o s o mai scoti din parcare. Parerea mea e k te-a km luat valu'. Cu ce gropi se prezinta Romania, o sa ai noroc dak o sa reusesti sa mergi 500 m cu masina. Sau in poza ta masina e echipata si cu un sistem de hidraulice? ;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Quote:
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Hai ma k am zis in gluma da' s pare k nu am reusit :(. In nici un caz nu am vrut sa fiu rautacios. Dak ar avea hidraulice sa se ridice cativa cm d l sol d c nu ar fi si pt sosele. Cum ai zis si u..."Vise frumoase" :lol:
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
o sa fie cam greu fara numar in fata
inclusiv bentley`ul lu nu stiu care din bucuresti are numar de inmatricualre in fata(legea in romania) ps: arata bine cu ea mai jos |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Eeee....haide-ti mai k fiecare are visele lui..;)
WRC imi pare bine k iti place unde e amplasat nr. App azi o sa-mi vina si pragurile impletite..abia astept sa le pun..bafta |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
9 Attachment(s)
O noua doza de poze!Grila custom paint,si alte maruntisuri.
Deocamdata urmeaza sa imi pun aerisirea pe capota.Azi mi-am luat si prelungirea pe spate.App pregurile au fost puse 2 sapt dar m-am lipsit k erau mult prea joase.Am incercat sa fac banda cromata de pe bara sa dispara.In plus un mini humvee care imi place la nebunie Still under construction...:twisted: :twisted: :twisted: |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
baga mare nu te opri
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:56. |
- Copyright 2026 4Tuning