![]() |
Asta putem spune ca e nava :lol:
|
|
vaaai de mine.. la banii aia nici nu stiu cu ce sa incep k as putea sa-mi iau.. ma doare fix in pix k e aia unicat.. tot dacie e HUOOOO, la munca baa :evil:
|
2 Attachment(s)
:roll:
|
Re:
Quote:
nu am vazut-o inca.nu ma pot abtine,tremura degetele pe taste.de ris. |
Re:
Quote:
p.s. imi plac triplele alea de oltcit :lol: |
frate vrei cabrio .. iubeshti dacia :) ... esti cu capu` :)
|
Doamne ce oameni ! no comment :x
|
poate n`ati observat cum il cheama pe ala care`o vinde :lol: :lol: :lol:
:peace: |
15.000
cam mult ... idea e faina, realizarea lasa de dorit tare... |
Quote:
|
2 Attachment(s)
Am si eu 2 poze...Observati tripla din stanga.Se observa in poza ca este si funcionala.... :shock: :shock:
|
Re:
Quote:
|
frate ... are omu dacie cabrio .. are ce pelea mea :)
|
4 Attachment(s)
am si yo cateva...
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning