![]() |
Re: Tico BH-81-SLY
A da. Nu ma pot abtine, sorry. Schimba-i jantele alea. Is prea de "serie"
|
Re: Tico BH-81-SLY
Quote:
|
Re: Tico BH-81-SLY
Am citit toate posturile si vreau sa va felicit pt munca depusa. Dar...exista intotdeauna un dar: finisajele lasa de dorit si nu s-a respectat o linie a masinii. Plus ca interiorul este mult prea incarcat. Pt interior ar fi frumos sa lucrati la fetele de usi in fibra. Cea mai discordanta nota o face spoilerul fata si eleronul. Parerea mea ca masina ar trebui coborata ea in sine mai jos, nu doar facute spoilerele mai joase. Spolierul fata, mai ales, ca idee, este ok. dar ca dimensiuni e mult prea mare pt lungimea si latimea masinii.
Sunt sigur ca si voi sunteti constienti de ceea ce mai aveti de facut la finisaje, dar stiu ca nu se pot face toate odata. Oricum, e ceva deosebit, gusturile nu se discuta. felicitari din nou pt munca (enorma) depusa. sunteti prezenti la 4tuning days, nu? p.s: daca apar greseli ortografice sau nu se intelege ceea ce am scris, scuzele de rigoare: muncesc, si mai scriu cate un rand pe forum...:) bafta in continuare. |
Re: Tico BH-81-SLY
...Masina acum este la show in bucuresti veniti sa o vedeti ....si ..probabil parerile mai putin bune se vor schimba /..mie imi place ...ceao ...
|
Re: Tico BH-81-SLY
venim...vedem...comentam...:)
nu trebuie sa iei criticile aduse de mine sau de altii in nume de rau. daca nu ar exista critici, nu s-ar mai face nimic bun, totul ar fi lasat asa cum e... normal ca parerea proprietarului conteaza, noi doar ne spunem parerea. bafta in continuare, o sa vin maine. |
Re: Tico BH-81-SLY
...nu se supara nimeni ....nu ....doar ziceam si eu ....dar in caz ca o sa va sara masina in privire de la indepartare ..o sa dati fuga spre ea...pt ca atrage ff mult privirea .....o sa vedeti ......(parerile sunt impartite)
|
Re: Tico BH-81-SLY
5 Attachment(s)
pt cei care nu au ocazia sa o vada la expozitie niste poze... de ieri !
Attachment 239810 Attachment 239811 Attachment 239812 Attachment 239813 Attachment 239814 |
Re: Tico BH-81-SLY
pana acum m-am abtinut DAR: masina ca IDEE e interesanta, dar ca realizare este mizerabila. NIMIC nu cade cum trebuie pe ea, bara fata nu are nici o legatura cu masina (ca sa nu mia zic de lufturi), vopseaua e data prost si cu IMPERFECTIUNI si IMPURITATI vizibile. Interiorul este cel putin de prost gust si volanul ala nu are ce cauta acolo. Pedalele de Vitan (sau cine stie ce targ) sunt baza, ele practic termina masina. Per total de la 1 la 10 ii dau 5 cu marinimie.
|
Re: Tico BH-81-SLY
respect pt munca depusa si banii investiti in aceasta masina....
exterioru imi place la nebunie... insa din punctul meu de vedere cam lasa de dorit....mi se pare mult prea incercat... volanu ala ma lasat rece...:| oricum in linii generale imi place masina.. A FOST UN PUNCT DE VEDERE...NU SARITI ACUMA CU GURA ..:p |
Re: Tico BH-81-SLY
Multe defecte.. exemplu.. vopseaua neagra de pe mijlocul bari fata se vede urat la limitarea dintre alb/negru.. si altele.. nu'mi place.. dar... RESPECT pentru munca depusa si banii investiti..
|
Re: Tico BH-81-SLY
masina este lipsita de detalii frumoase,este chiar neciplita daca mi se accepta exprimarea...
am stat fix langa ea,avand standul langa acest tico si cand ma uitam la ea...sincer nu vedeam decat o masina facuta de mantuiala...spoilerele sunt valurite de zici ca sunt facute pe tsunami... respect pentru munca depusa si pentru idee. |
Re: Tico BH-81-SLY
in caz ca mai intra cineva pe-aici ..... imi explicati va rog cum ati fumurit farurile alea ? si cat v'a costat amenda pt ele ? :) merci ;)
|
Re: Tico BH-81-SLY
cu folie.. dar e pusa foarte prost.. am vazut la 4t day.. :D
|
Re: Tico BH-81-SLY
Quote:
@TM32CIP: ai putina rabdare, s-ar putea sa ai o surpriza pe la sfarsitul verii...si atunci n-o sa vrei sa mai dai cu folie sau lac cu negru, din 3 motive: -foarte frumoase oricum nu au cum sa iasa; -iei mult din vizibilitate, si atunci daca intra cineva in spatele tau, tot tu vei iesi vinovat; -Politia...(e nevoie sa mai spun ce si cum?) PS: Dupa cum ai zis si tu de cateva ori, nu cu stopurile trebuie sa incepi ;) |
Re: Tico BH-81-SLY
intrebam de faruri ..... :p nu ma incanta ideea deloc, era fapt divers .. de RAR sau de PLM (PoLitia roMana) n-are rost sa discutam :)) incep cu jantele ce urmeaza,nu cu stopurile :) azi la shopping : angel eyes, semnalizatoare albe pt aripi+ "altele"
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:55. |
- Copyright 2026 4Tuning