![]() |
Re: e34.BBB.
4 Attachment(s)
:X:X:X
|
Re: e34.BBB.
frumooasa rau..abia astept sa o vopsesc si eu neagra... cred ca e o culoare perfecta pt e34..
|
Re: e34.BBB.
Quote:
Nota 10 pentru masina Frantz ! :) |
Re: e34.BBB.
Pentru cine nu stie masina asta e un E34 M5 la care s-a schimbat motorul cu un 2.5 24 v
|
Re: e34.BBB.
oare dc o fi facut asa cv?:shock:
|
Re: e34.BBB.
Quote:
|
Re: e34.BBB.
hmmmmm frumoasa rauuu:lol:
|
Re: e34.BBB.
Quote:
|
Re: e34.BBB.
motorul de m5 de pe acest e34 este functional. sunt scumpe piesele dar pentru proprietar (nu cel ce detine acest e34) nu sunt o problema banii pentru piese. Motorul sta in garaj pentru ca dupa 2-3 ani , s-a optat pentru un 4.0L V8 pe masina respectiva. ASTA ASA CA S-A DORIT ALT FEELING.
ON -TOPIC. arata WOW acest e34. |
Re: e34.BBB.
Quote:
|
Re: e34.BBB.
Quote:
|
Re: e34.BBB.
:shock:
multumiri.... |
Re: e34.BBB.
......adevarul e undeva la mijloc...
|
Re: e34.BBB.
Masina se vinde:((((
2000e neg |
Re: e34.BBB.
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:43. |
- Copyright 2026 4Tuning