![]() |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
Vreau sa pun niste cauciucuri 185/50R14. De unde ti-ai luat cauciucurile si cam cat te-au costat k nu prea gasesc ce vreau eu 185/50 |
Re: Un Matiz Oradean
Recunosc, nu imi plac masinile tunate, si nu pentru ca sunt fata, ci pentru ca multi nu au bun gust, dar Matizul asta m-a lasat fara glas...
Am mai cautat pe net , poate gasesc cateva idei, pentru ca si eu am tot Matiz, dar aceste este cel mai reusit. Felicitari! Si cine stie, poate candva ma vei indruma si pe mine... |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
)))))))))))))0 |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
Aham. Mersi mult :-) |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Si mai am o intrebare crezi k imi intra 175/64 R14 fara nici o modificare ??
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
iar daca iti trimit bara prin curier si facem cu rambus te costa cam 100-120 ron.Dar sa-mi zici sigur daca vrei bara ca eu sambata dimineata plec in concediu,iar daca o vrei trebuie sa o iau jos)))))))) |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
da-mi nr tau si te sun ca sa imi dai adresa ta |
Re: Un Matiz Oradean
Asta-i masina ma ?? :)))
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:19. |
- Copyright 2026 4Tuning