Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31264-cafeneaua-nemtenilor-4tuning.html)

Ali_ump 02-02-07 23:09

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by dangti16v (Post 727817)
mai baiezi mai usor cu berile ca poate dupa aia va.:punch: in loc sa va..:hug: ...:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: stai cuminte....ca nu-i chiar asa....nu ne imbatam noi dintr-o naveta de bere....ci direct coma la spital....:lol:

slip 03-02-07 01:48

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
dintr-o naveta? :)) ha..ce vb tu acolo ? aseara mi-am luat un bax de doze..de 24 .. :D jumate..e pe duca :D
berea e cea mai accesibila.. beau..pana dimineatza.. nu am treaba..imi trebuie mancare... k de restu.. ma ocup :D
coma alcoolica..doar sa imi injectezi in sange alcool pur de 90 :D
si inca o kestie.. nu fac urat la bautura.. eu fac panarama.. :P si rad cu oamenii :D
si nu beau altceva decat bere ;)
ne vedem maine alin.. cu o surpriza :D
salut

Ali_ump 03-02-07 04:21

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 728437)
dintr-o naveta? :)) ha..ce vb tu acolo ? aseara mi-am luat un bax de doze..de 24 .. :D jumate..e pe duca :D
berea e cea mai accesibila.. beau..pana dimineatza.. nu am treaba..imi trebuie mancare... k de restu.. ma ocup :D
coma alcoolica..doar sa imi injectezi in sange alcool pur de 90 :D
si inca o kestie.. nu fac urat la bautura.. eu fac panarama.. :P si rad cu oamenii :D
si nu beau altceva decat bere ;)
ne vedem maine alin.. cu o surpriza :D
salut

urasc surprizele ...niciodata nu poti sti la ce sa te astepti...:lol: sa adun baietii?? sau ne intalnim in grup restrans? sa stiu....
hai salut ...astept telefon maine... inainte de a ajunge la Piatra ...ca sa stabilim un loc de intalnire...;)

Ali_ump 06-02-07 16:20

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
we slip nici macar timp de o juma de bere fara alcool n-am avut...da-o incolo de treaba...erati asa de grabiti:rolleyes2 si tot tarziu ati ajuns ...din pacate...

slip 06-02-07 18:00

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
a fost drumu greu..la dus.. si mult mai greu la intors...si stiam.. de aia nu am stat...
ajunsesem si asa destul de tarziu.. si am zis sa nu ajungem a doua zi acasa.. :D
plus k am mai stat si prin roman vreo ora... cu probleme cu politia... dar macar nu am stat degeaba... le-am rezolvat si am plecat doar cu un avertisment.. k vroiau sa ne retina o masina din grup.. sa ne ia numerele...si certificatul.. ;) in fine.. bine k nu s-a iontamplat nimic si am ajuns sanatosi acasa.. si acuma ne pregatim pentru data de 18...
nu ti-am zis..dar...am avut o presimtire nashpa cand am plecat din iasi..si la vreo 20 de km..am oprit si am intrebat dak sigur mergem..si am hotarat...k dak tot am plecat,...hai sa terminam ce am inceput ;)
si a fost cu ghinion.. pe langa toate problemele pe care le-am avut..si faptul k nu am depashit 60 de km\h pana la iesirea din roman.. a mai fost beleaua cu ambreiaju lu zyz.. care s-a rupt...deci numai buleli..
si de-al dracu ce suntem.. am facut slide-uri printre masini..p stradutze de la mine din cartier inguste rau de tot :twisted: la ora 3 dimineatza :))) si dupa aia am baut k porcii pana p la 5..5 jum.. numai k sa uitam necazurile :D

GATA>.. nu mai scriu.. ne vedem p 18..
numai bine

dangti16v 09-02-07 14:48

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 734800)
a fost drumu greu..la dus.. si mult mai greu la intors...si stiam.. de aia nu am stat...
ajunsesem si asa destul de tarziu.. si am zis sa nu ajungem a doua zi acasa.. :D
plus k am mai stat si prin roman vreo ora... cu probleme cu politia... dar macar nu am stat degeaba... le-am rezolvat si am plecat doar cu un avertisment.. k vroiau sa ne retina o masina din grup.. sa ne ia numerele...si certificatul.. ;) in fine.. bine k nu s-a iontamplat nimic si am ajuns sanatosi acasa.. si acuma ne pregatim pentru data de 18...
nu ti-am zis..dar...am avut o presimtire nashpa cand am plecat din iasi..si la vreo 20 de km..am oprit si am intrebat dak sigur mergem..si am hotarat...k dak tot am plecat,...hai sa terminam ce am inceput ;)
si a fost cu ghinion.. pe langa toate problemele pe care le-am avut..si faptul k nu am depashit 60 de km\h pana la iesirea din roman.. a mai fost beleaua cu ambreiaju lu zyz.. care s-a rupt...deci numai buleli..
si de-al dracu ce suntem.. am facut slide-uri printre masini..p stradutze de la mine din cartier inguste rau de tot :twisted: la ora 3 dimineatza :))) si dupa aia am baut k porcii pana p la 5..5 jum.. numai k sa uitam necazurile :D

GATA>.. nu mai scriu.. ne vedem p 18..
numai bine

a fost o dusa si o venita...trebuia sa vin si eu cu alin sa ne cunoastem dar din pacate am fost ffff bolnav:cry:

Ali_ump 09-02-07 15:35

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by dangti16v (Post 740532)
a fost o dusa si o venita...trebuia sa vin si eu cu alin sa ne cunoastem dar din pacate am fost ffff bolnav:cry:

lasa we tu data viitoare ...bine ca ti-ai revenit ca aveam nevoie de tine ...sa ma mai ajuti la unele chestii...ca restu implicare ...din parti...:rolleyes2

slip 09-02-07 16:37

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by dangti16v (Post 740532)
a fost o dusa si o venita...trebuia sa vin si eu cu alin sa ne cunoastem dar din pacate am fost ffff bolnav:cry:

las' k facem cunostinta p 18 ;) bun si atunci nu? :D important e k esti sanatos acuma.. sau ..ma rog.. ti-am revenit :P
bafta

Ali_ump 10-02-07 05:33

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 740784)
las' k facem cunostinta p 18 ;) bun si atunci nu? :D important e k esti sanatos acuma.. sau ..ma rog.. ti-am revenit :P
bafta

da nu-i stres ....o sa ne cunoastem toti....o sa avem timp...sper sa ajunga cat mai multa lume la Piatra Neamt pe 18....cel putin din partea mea ...io m-am straduit sa fac sa fie ok...din toate punctele de vedere...mai mult de atat ...nu pot ...va asteptam;)

slip 10-02-07 08:43

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
alin...dupa cum ti-am promis.. o sa aduc omuletzi.. :D o sa vezi cati o sa fie ;)
dak imi iese totul cum am planuit...atunci.. o sa fie BELEA !! :twisted:
o sa adun o parte din oameni aici...in iasi..,sa plecam in coloana de dimineatza.. apoi la tg frumos sa ne intalnim cu alte orase... si apoi ..la fel.. in coloana catre roman..de unde ar trebui sa mai adunam o gashca..
deci.. dak iese cum vreau.. m-am scos :D
nici nu vreau sa-mi imaginez ce o sa iasa dak e frumos afara mai ales... :twisted: :lol:
pana atunci..ramaneti cu bine..
salutari

Ali_ump 11-02-07 23:45

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 741751)
alin...dupa cum ti-am promis.. o sa aduc omuletzi.. :D o sa vezi cati o sa fie ;)
dak imi iese totul cum am planuit...atunci.. o sa fie BELEA !! :twisted:
o sa adun o parte din oameni aici...in iasi..,sa plecam in coloana de dimineatza.. apoi la tg frumos sa ne intalnim cu alte orase... si apoi ..la fel.. in coloana catre roman..de unde ar trebui sa mai adunam o gashca..
deci.. dak iese cum vreau.. m-am scos :D
nici nu vreau sa-mi imaginez ce o sa iasa dak e frumos afara mai ales... :twisted: :lol:
pana atunci..ramaneti cu bine..
salutari

va faceti intrarea in stil mare aai? Foarte tare ..deabia astept ziua de duminica ...noi o sa fim acolo ...va asteptam:twisted:

buddy_lexx 12-02-07 14:17

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Nu va mai stresati oameni buni..k sigur va iesi super...!!! :D de abia astept yuhuuu :P

dangti16v 12-02-07 15:46

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
da bineca toata lumea e nerabdatoare!!! f bine sa speram ca totul o sa iasa bine:D :!:

buddy_lexx 12-02-07 16:02

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
poi da nu??:P doar e prima oara cand se organizeaza asa ceva la noi in oras...:)

Ali_ump 12-02-07 16:26

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 745636)
poi da nu??:P doar e prima oara cand se organizeaza asa ceva la noi in oras...:)

DA e prima intalnire de acest gen....da zi un pic tu cand ai de gand sa iti faci aparitia pe la intalniri sa ne cunoastem si noi...:D hai ca dau un stiker cu 4 tuning de vii:lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:03.

- Copyright 2024 4Tuning