Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   Calendarul Legal Racing 2004 (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/306-calendarul-legal-racing-2004-a.html)

ZerO_CooL 21-01-04 06:43

Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare.

ZerO_CooL 21-01-04 06:43

Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare.

TNos 21-01-04 10:10

poate ar trebuie sa strangem toti bani si sa mergem la toate etapele,chit ca pleci dimineata si te intorci seara!nu e mare chin si o faci din placere,iar consecintele pe viitor or sa merite!

Gabi 21-01-04 10:11

Am si eu o intrebare...

Daca s-ar face rost de sponsori seriosi ( de cuvant si cu bani ), Legal Racing s-ar putea extinde si in provincie? Adica eu pot sa ma interesez in Craiova, sa intreb in stanga si-n dreapta, sa dau de sponsori interesati sa dea niste bani pentru organizarea unei etape LR in Craiova.
Se poate face treaba asta?

ZerO_CooL 21-01-04 10:59

Atunci incep sa strang bani de acum si poate merg si eu macar la constanta. :D :D :D Oricum ideea ta e buna.

Anonymous 21-01-04 12:10

Stiu ca nu e legat de subiect dar la sectiunea evenimente de pe forum s-a deschis un subiect pe tema primului concurs de car Hi-fi din Romania, care va avea loc in martie!

EvLSant0S 22-01-04 13:33

E SUPER tare ideea asta cu hi-fi....ati mai putea sa faceti si concursuri de burnout-uri ....si parerea mea...e ca ar fi mult mai interesant si frumos daca la legal racing ar venii mai multe \"tipe\" si MOTOARE-motociclete...

TNos 22-01-04 16:30

tipeeee da!motoarele sunt in alta categorie!

mpa 22-01-04 17:13

A zis cineva tipe!!!
Intrebarea e unde???
Parazitii au zis: CE P**/ mea are alt gust intr-un BMW
Io zic unde credeti voi ca vin tipe la dacii????

TNos 22-01-04 23:12

in mod normal persoana ta ar trebui sa atraga tipe si nu masina,dar daca totusi se intampla asa ceva,vezi ca orice masina ai avea intotdeauna va exista alta mai tare si fata va pleca la ea,asa ca mai bine fereste-te de asemenea tipe si cauta pe una care sa te vrea pe tine asa cum esti si nu pt ce masina ai!

Gabi 23-01-04 08:36

Referitor la femeia tare in masina ta tare... Pentru mine, femeia perfecta ar fi una urata, pentru ca astfel nu se mai uita altu' la ea, deci nu o va accepta :lol:

mpa 23-01-04 09:30

Hai ca asta mia placut mult!!!!

TNos 23-01-04 10:26

nici o persoana nu este urata daca stii unde sa te uiti si ce sa apreciezi!si i incearca sa vezi dincolo de aparente si vei putea fi surprins in sensul bun de ceea ce vei vedea!

mpa 23-01-04 10:54

Daca nu as sti as zice ca ori esti la fac de filozofie or pe iarba...... cu masina lol!!!!

aicad 23-01-04 16:04

UNDE ma inscriu pentru prima etapa ?


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning