Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

ady_gti 18-03-07 11:46

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by gabby1984 (Post 803567)
Speedline constanta... suntetzi cu capu... sincer... FLY DNE AZG ce ziceti...incercam sa facem un clasament cu cei mai terminati oameni din navodari???

Pt locul intai il propun pe ne-a Toma care mai nou citeste`n permis si iti spune viitoru...AZG-u stie...=))

CARE permis frate /..... eu de 1 an nu-l mai am:))) dar asta e .. fac unul la xerox:))

B11EAU 24-03-07 16:30

Re: De toate pentru toti ...
 
Vreau sa le multumesc baietilor din Brasov pentru ajutorul acordat: Syca, Vali, Alex.. tuturor de la garajul lui Catalin! Sunt foarte de treaba! Salutari si lui Bigu, Blondu si Yakone pentru primire!!
Ne vedem la 4Tuning day!!

Bigu 24-03-07 18:27

Re: De toate pentru toti ...
 
Da pana la urma a iesit cum tb?ia spune!

blondu_glf 2 25-03-07 01:16

Re: De toate pentru toti ...
 
salutari de pe malu Brasov-ului.......ne vedem la 4tuning day.....:lol::lol::lol:....bafta si sper sa iti placa ce ti-au facut baietzii de la garaj...........

B11EAU 25-03-07 16:24

Re: De toate pentru toti ...
 
A iesit bine... Nu am ce sa comentez... Mai trebuie sa ma joc din reglaje...

blondu_glf 2 26-03-07 02:26

Re: De toate pentru toti ...
 
sa le stapanesti sanatos si succes cu proiectu care mi-l-ai zis.....:wink:

Bigu 27-03-07 00:41

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
am vazut mai de demult , la cineva din club ca si-a montat 2 ceasuri firma asta...rugamintea mea care este, rog fffff frumos acea persoana, sa scaneze schita de montare a ceasului(voltmetru) se afla cu siguranta pe acea foaie si sa o urce aici sau sa-mi trimita un mail. eu am pierdut acea schita si sincer sunt blana si nu stiu cum sa-l montez....am incercat f multe modalitati si nu reusesc

DnI 04-04-07 00:08

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 819649)
am vazut mai de demult , la cineva din club ca si-a montat 2 ceasuri firma asta...rugamintea mea care este, rog fffff frumos acea persoana, sa scaneze schita de montare a ceasului(voltmetru) se afla cu siguranta pe acea foaie si sa o urce aici sau sa-mi trimita un mail. eu am pierdut acea schita si sincer sunt blana si nu stiu cum sa-l montez....am incercat f multe modalitati si nu reusesc

ar trebuii sa ai asa:

+ pt lumina
+ pt ceas
- masa
si inca un piciorus pt senzor

cred ca am tinut bine minte, ma uit maine dupa schema sper sa o mai am in masina.

ale mele sunt la fel doar difera culoarea la rama.

Bigu 04-04-07 00:50

Re: De toate pentru toti ...
 
astept o scanare sau o poza cu schema

DnI 05-04-07 01:05

Re: De toate pentru toti ...
 
sincer am cautat si in masina si la garaj la baieti unde le-am pus si nu am gasit schema am aruncat-o :(

la mine pe spate scria sub fiecare contact ce este, gen + sau -

Bigu 05-04-07 09:49

Re: De toate pentru toti ...
 
merci inorice caz......la mine nu scrie si am 5 borne:| si 2 fire

Miez 05-04-07 09:58

Re: De toate pentru toti ...
 
parca am eu la garaj, dc gasesc ity fac un scan ;)

DnI 05-04-07 20:56

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 834719)
merci inorice caz......la mine nu scrie si am 5 borne:| si 2 fire

2 fire ar trebuii sa fie + si - de la lumina mai mult ca sigur !

2 borne sunt prinderea si sunt in aer (prinderea de la tablitza care ti-o da cu ceasu, daca ti-a dat-o)

raman 3

una + , una - si una senzor

eu aveam gravat in ceas sub fiecare ce este.

Bigu 05-04-07 22:53

Re: De toate pentru toti ...
 
cele doua fire duc la iluminarea ceasului
2 borne (cele mai mari) folosesc la prinderea clemei ce a venit in pachet cu ceasul(din cate imi aduc aminte)
trei borne mai mici (una "+", una "S" si una langa care nu scie nimik)

M Y U 05-04-07 23:49

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 836170)
una "+", una "S" si una

+ ,S[senzor] si ultima masa[-]
Eu asa cred ca sunt,urmarind discutiile...


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning