Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - Schumy (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/301385-machete-lucru-schumy.html)

lusian 27-03-12 16:43

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Imi place dricul a iesit frumos tare.. dar nu ar fi fost mai potrivit sa alegi o suspensie mai joasa? Sau vrei sa cari doar morti grasi cu ea:lol::lol:?

Quote:

Originally Posted by Schumi1 (Post 4952489)
De ce e ordinea corecta albastru - galben - rosu? ?

Citez din actuala constitutie a Romaniei:
Code:

ARTICOLUL 12
(1) Drapelul Romāniei este tricolor; culorile sunt aşezate vertical, īn ordinea următoare īncepānd de la lance: albastru, galben, roşu.

lance*sulita, batul, stalpul de care se agata steagul.

Multa lume face greseala asta, poate din cauza versului :
"Trei culori cunosc pe lume: rosu, galben si albastru"

Cei de la PSD au un afis mare in Bacau, si steagul e pus invers... :rolleyes2:rolleyes2.


Ps: Nu ti-am zis din rautate.

andy design x 27-03-12 21:28

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by lusian (Post 4952697)
Imi place dricul a iesit frumos tare.. dar nu ar fi fost mai potrivit sa alegi o suspensie mai joasa? Sau vrei sa cari doar morti grasi cu ea:lol::lol:?



Citez din actuala constitutie a Romaniei:
Code:

ARTICOLUL 12
(1) Drapelul Romāniei este tricolor; culorile sunt aşezate vertical, īn ordinea următoare īncepānd de la lance: albastru, galben, roşu.

lance*sulita, batul, stalpul de care se agata steagul.

Multa lume face greseala asta, poate din cauza versului :
"Trei culori cunosc pe lume: rosu, galben si albastru"

Cei de la PSD au un afis mare in Bacau, si steagul e pus invers... :rolleyes2:rolleyes2.


Ps: Nu ti-am zis din rautate.

Şi tu de unde ştii că "lancea" e faţa maşinii?:lol:

lusian 27-03-12 21:47

Re: Machete in lucru - Schumy
 
@ andy design x

Eu doar i-am raspuns omului la intrebarea sa.

Schumi1 29-03-12 13:52

Re: Machete in lucru - Schumy
 
7 Attachment(s)
Aaaa , la tricolor te refereai , am dat vopseaua cum mi-a venit la mana mai rapdi ....fara sa ma gandesc la ordinea culorilor. Dricul arata asa acum ......pozele erau din faza de constructie ....

Schumi1 25-04-12 20:38

Re: Machete in lucru - Schumy
 
15 Attachment(s)
Ia sa mai animam atmosfera.
Dacia Logan Racing

cata_golf 25-04-12 20:39

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by Schumi1 (Post 4998024)
Ia sa mai animam atmosfera.
Dacia Logan Racing

Superb..de pe ce masina sunt jantele?:D

Schumi1 25-04-12 20:44

Re: Machete in lucru - Schumy
 
6 Attachment(s)
Le-am primit de pe o alfa romeo de wtcc
Hai sa punem si finalul daca tot urmareste cineva.!!

Schumi1 25-04-12 20:46

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Cu dacia MD pun poze cand o sa fie gata!!!

cata_golf 25-04-12 20:47

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by Schumi1 (Post 4998053)
Cu dacia MD pun poze cand o sa fie gata!!!

asteptam !! :D

2010 25-04-12 21:43

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Frumoasa rau culoarea!

FED express 26-04-12 12:39

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Culoarea-i tare faina :dribble:

lusian 27-04-12 08:04

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4998167)
Frumoasa rau culoarea!

Quote:

Originally Posted by FED express (Post 4998920)
Culoarea-i tare faina :dribble:

Subscriu si eu, foarte frumoasa culoarea. A iesit foarte frumos!

DoruD 01-05-12 20:18

Re: Machete in lucru - Schumy
 
vazut "pe viu" astazi
arata foarte bine

bravo nenea schumy!

Schumi1 06-05-12 21:38

Re: Machete in lucru - Schumy
 
10 Attachment(s)
porsche

2010 06-05-12 22:10

Re: Machete in lucru - Schumy
 
E 1/24?


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning