![]() |
Re: Machete in lucru - Schumy
Imi place dricul a iesit frumos tare.. dar nu ar fi fost mai potrivit sa alegi o suspensie mai joasa? Sau vrei sa cari doar morti grasi cu ea:lol::lol:?
Quote:
Code:
ARTICOLUL 12Multa lume face greseala asta, poate din cauza versului : "Trei culori cunosc pe lume: rosu, galben si albastru" Cei de la PSD au un afis mare in Bacau, si steagul e pus invers... :rolleyes2:rolleyes2. Ps: Nu ti-am zis din rautate. |
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
@ andy design x
Eu doar i-am raspuns omului la intrebarea sa. |
Re: Machete in lucru - Schumy
7 Attachment(s)
Aaaa , la tricolor te refereai , am dat vopseaua cum mi-a venit la mana mai rapdi ....fara sa ma gandesc la ordinea culorilor. Dricul arata asa acum ......pozele erau din faza de constructie ....
|
Re: Machete in lucru - Schumy
15 Attachment(s)
Ia sa mai animam atmosfera.
Dacia Logan Racing |
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
6 Attachment(s)
Le-am primit de pe o alfa romeo de wtcc
Hai sa punem si finalul daca tot urmareste cineva.!! |
Re: Machete in lucru - Schumy
Cu dacia MD pun poze cand o sa fie gata!!!
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Frumoasa rau culoarea!
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Culoarea-i tare faina :dribble:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
vazut "pe viu" astazi
arata foarte bine bravo nenea schumy! |
Re: Machete in lucru - Schumy
10 Attachment(s)
porsche
|
Re: Machete in lucru - Schumy
E 1/24?
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:12. |
- Copyright 2026 4Tuning