Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Radare in Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/29752-radare-brasov.html)

sKyNeT 13-02-09 22:37

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Tzzantaru (Post 2065238)
pai problema e ca s-ar putea sa iei un radar si nu stii de unde :D.si te trezesti cu surprize prin posta :))

apropo stie cineva pe unde stau gaborii cu radaru in triaj mai nou?inainte stateau exact acolo unde e ratu.acuma vad masina care ii opreste dupa pod in craiter , da radaru nem.ce dreq fac astia stau in boscheti cu radaru afara?

chiar nu stiu dar mie mi s-a format ochiul dupa radarul ala de pe calea bucuresti in fata la elvila :))

Dan bv 13-02-09 22:38

Re: Radare in Brasov
 
Cica s-ar fi montat cateva (6) camere cu R in anumite locatii din oras. S-ar parea ca sunt pe Calea Buc, Saturn si Zizinului, nu stiu exact unde si nici de restul. Se pare ca mai urmeaza si altele. Cine stie mai multe sa dea detalii. O sa ajungem ca Londra cu cateva mii de camere, unde nu mai misca nimic.

cata.tatuc 19-02-09 15:27

Re: Radare in Brasov
 
dupa cate am inteles si yo si e sigura treaba politia bv pun rader fixe cam pe toate bulevardurile din bv!!!o sa am nu stiu cand o lista cu el si o poste aici!!!pana atunci cox cat mai mere!:)

realmitza 19-02-09 17:14

Re: Radare in Brasov
 
radar fix functional in fata la orizont

Unic 23-02-09 19:57

Re: Radare in Brasov
 
4 Attachment(s)
A aflat cineva pozitia acelor radare si daca sunt functionale...
BJN`u in actiune la petrom pe calea bucuresti..:)

tuner 24-02-09 10:23

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by realmitza (Post 2081956)
radar fix functional in fata la orizont

esti sigur ca e functional ? eu am auzit ca inca nu e...

Yackone 24-02-09 12:49

Re: Radare in Brasov
 
eu am fost duminica si imi facea detectorul ca naiba....cand am trecut luni a tacut ...poate era in probe...m-am uitat pe toti stalpii din zona si n-am vazut nimic...acum nu stiu ce sa mai cred

sKyNeT 24-02-09 13:41

Re: Radare in Brasov
 
suntem urmariti....:))

MIRCAT 24-02-09 13:53

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by sKyNeT (Post 2096041)
suntem urmariti....:))

de extraterestr:-Pi!!!!

NEbunu 24-02-09 14:51

Re: Radare in Brasov
 
sincer in afara de cele 2 camere de la sensul giratoriu din livada nu am mai vazut....a orizont m-am uitat si eu la fiecare stalp si nu am vazut nimc...

Tzzantaru 24-02-09 14:57

Re: Radare in Brasov
 
hoho , nici pe aia de pe calea bucuresti de la intersectia zorilor cu uranus nu ai vazut-o?:D
ca tot veni vb , aia e cu R sau doar supraveghere trafic.

MIRCAT 24-02-09 18:24

Re: Radare in Brasov
 
...doar supraveghere!

Unic 24-02-09 18:29

Re: Radare in Brasov
 
dar ala de pe 15 Noiembrie cu Zizinului de pe panoul ala cu reclame in stanga cum stai cu fata la zizinului

NEbunu 24-02-09 19:36

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Tzzantaru (Post 2096260)
hoho , nici pe aia de pe calea bucuresti de la intersectia zorilor cu uranus nu ai vazut-o?:D
ca tot veni vb , aia e cu R sau doar supraveghere trafic.

da stiam de ea dar am uitat:D:D

Bigu 25-02-09 21:17

Re: Radare in Brasov
 
da niste poze cu ele se poate? pt astia asa mai chiori...


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning