Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

ffocus 17-12-04 11:32

vand urgent ce-a mai ramas!

Mr.Nice 17-12-04 13:45

Ca tot vine Craciunul: Vand SARMALE UMPLUTE CU INTUNERIC SI CALTABOSH CU MIROS DE PAINE!!!!!




PEACE
:peace:

SpeedeR 17-12-04 17:52

pierdut aer expirat din plamani...il declar nul!!! :cry: :cry: :cry:

lolek 17-12-04 19:48

Vand hartie igienica la mana a2a :) cal me on 911 :D

TheSinner2 17-12-04 20:04

cumpar sau inchiriez bila de mouse optic

xxdadixx 17-12-04 21:37

Cumpar casete cu MP3!! Vand celular cu disc!

catalin rs4 17-12-04 21:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
cumpar 1 metru de aer conditionat... ofer la schimb blonda deosebit de inteligenta... ( cred ca se stie care) +un carton de oo gol...... exclus catalinrs4....

si totusi ce-ai vrut sa dovedesti prin postul tau?

Gabi_323i 18-12-04 18:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
Cedez una bukata fumeie stresata si nervoasa pe o cafea cu cianura...
doritorii o pot gasi facand autostopul in drum spre mare pe dn1 la padure......

Dau la schimb disc ambreiaj M5 E34 sachs si leocoplast

MMihai 18-12-04 19:18

vand opelul vectra al lui vecinamiu .. pret avantajos, posibilitate de leasing sau rate :lol:

Anami 18-12-04 19:18

De vanzare:
- una bucata copil copac;
- scamele de pe haine;
- aerul din masina;
- eticheta de la blugi;
- una bucata juma de sandwich;
- una bucata chiloti HS;
- doua firmituri de paine;
- febra la cutie! ( super oferta la 2 cutii de febra cumparate primesti gratuit si gripa la borcan! )

X-Ray-Eyes 18-12-04 19:55

Vand Masina Albalux 3 cu storcator , Sau schimb cu hartie igienica folosita pe o singura parte , sau cu scobitoare folosita la un singur capat. Inchiriez masina de tuns closhka pe burta sa suga puii , brici de barbierit broastele pe spate , sampon contra matretii la oua de gaina , musculite de otet , Medicamentele : Gropatin , Pamantin , Lopatin , Lumanaril , si zeama de limba de clopot.
Totodata ofer medicamente naturiste pentru diferite afectiuni :
Zeama de culcus de caine , Seu de radacina de gard si copac , etc
Reparam ace , brice si carice , lame si chiloti de dame.
Comercializam drujbe cu 5 operatiuni : Taie lemne , scoate cuie , F#te'n c#r si trage m#ie .
Inchiriez loc de veci , la SC SubPamant SRL , ultracentral , la loc cu lumina , ferit de umezeala , la loc cu verdeata , si o cutie cu tamaie. Veniti cu candela de acasa. AMIN.

Beton ... nu ?

:peace:

TheSinner2 19-12-04 11:17

vand poxipol folosit doar o data. relatii la un nr de tel

VFFtuning 19-12-04 18:15

:arrow: inchiriez avantajos bulevard ultracentral proaspat asfaltat ferit de ochii vigilenti, in vederea organizarii exclusiv a curselor ilegale.
:idea: la cerere se pot pune la dispozitie figuranti: pietoni, participanti la trafic, gura-casca, sperietori de carton cu cascheta si chiar victime sigure.
astept propuneri :wink:

Anami 19-12-04 23:21

cumpar urgent ton de telefon!
si eventual liniutZe la baterie!


Astept propuneri pt. schimburi... 1,2 si schimbul 3 :lol:

SpeedeR 20-12-04 00:38

Porsche 917
V12, 5.000 cm3, 845 Cp
0-100 km/h 2.7 sec

nu il vand...doar ma laud :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning