Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   FEMEI + MASINI = FILMARE ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2835-femei-masini-filmare.html)

Bogdan_16v 10-12-04 00:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MC Mate\"
va dau nr de tel al ,,domnisoarelor'' si va rezolva si pe voi si masinile :))))

In cazul asta vin la intalnire cu 41 sau cu 368... :lol:
Dar a fost un casting ceva sau au aparut subit asa?

Ali G 10-12-04 09:46

Tuning 4 Life
 
Nu a fost nici un castig! a cazut din pom :)) nu stiu de unde le-a adus ! dar oricum le-a gasit

alexutzu 10-12-04 10:36

ba ele erau simpatice, dar la cat apar ele in videoclip nu-i nimic, minte multa nu se cere....

dar las-o drq sa tranteasca usa aia in asa hal, imaginati-va cum ar fi fost daca le punea cineva sa faca niste cerculete sau burnout-uri

:yikes: :yikes: :zombie: :zombie:

EvLSant0S 10-12-04 10:42

cainele ala nu mai traia acum... :D

alexutzu 10-12-04 16:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
cainele ala nu mai traia acum... :D

he he , asta in cel mai bun caz, eu sincer cred ca daca se bagau alea la cerculete nu stiu daca mai era vreunu pe aici sa povesteasca ce s-a intamplat
nici macar ultimele cuvinte nu mai apareau pe aici:help: :help: :help: :help:

Spark 10-12-04 16:54

8) hmmm.. destul de mijto ...
cel putin asa din poze :)
in rest ... si la mai mare ... fratilor !!!
8) 8) 8)

RaveBoy 10-12-04 17:28

beton filmuletu si mai ales cerculetele (bucati sunt si fetele), imi pare rau pt. usa aia ... suna naspa cand o tranteste !! :cry:

DonHacker 10-12-04 19:26

:)
 
Au fost super cerculetele.Da` am o nelamurire,ca nu am vazut exact ce masina era aceea rosie (care a dat cu spatele) si a facut cerculete(aproape de sfarsitul filmuletului).... ?

bmw the touch 10-12-04 19:54

masina rosie de la sfarsit era un ford escort DOG-ul pt cunascatori

DonHacker 10-12-04 21:13

:)
 
bmw the touch : merci

luca 10-12-04 21:33

Moama ce baietasi de cartier, wow respect sa moara piranda mea de nu.
Numai unu si unu. :roll: :roll: :roll:

DonHacker 10-12-04 21:54

:)
 
La cine te referi luca ?

ascona-gsi 10-12-04 23:14

mai are cineva poze ?? sau alea sunt toate ?? de videoclip stie cineva ceva ?
Am fost si eu pe acolo cu un Opel ascona (cea mai tare masina !! :D ) si a fost frumos.

morghen 10-12-04 23:49

mie mi-a placut...mi-a placut in special faptul ca cei care conduceeau mashinile chiar stiau sa faca ceva cu ele...nu doar aveau mashini bengoase....sunt totushi curios de catzi cai au bmw-urile


fazele cu fetele care dau cu usha e nimica toata....am o mashina mai joasa...cand te urci in ea...defapt te cobori in ea...shi mi se lasa astea pe usha din dreapta...de imi vine sa le omor :)

btw respect pt ford !

Ali G 10-12-04 23:50

Mah de videoclip stiu ca tre sa fie gata pana duminica, acum sa vedem daca facem rost de el (Eu sau MC Mate) il vom pune pe site dar numai cu acordul \"Profetilor\".



Tuning 4 life !!!


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning