![]() |
Re: Fun things 2 do in cluj....
am fost eu azi pana la baisoara, entuziasmat ca o sa schiez in sfarsit. Zapada este cat de cat dar pana sa dea aia drumu la cablu vine primavara.
Pt feleac este un site www.teleschi.ro si zice acolo starea partiei dar nici aia nu merge inca, insa am vazut ca faceau zapada cu tunurile. |
Re: Fun things 2 do in cluj....
Quote:
p.s. An Nou Fericit Tuturor si distractie maxima diseara :P |
Re: Fun things 2 do in cluj....
10 Attachment(s)
|
Re: Fun things 2 do in cluj....
nu-s prea recente pozele... :)
|
Re: Fun things 2 do in cluj....
Quote:
Vai Via Vai, e mai scump decat in ungaria, pret dublu... nu stiam ca romanii stau asa de bine... In budapesta era 1 mill la un local tare bun intrarea...dar in majoritate scoteai cu 700, dar si alea erau localurit mai bune dacat obsesoin...vai, inca nu am revenit... |
Re: Fun things 2 do in cluj....
Quote:
|
Re: Fun things 2 do in cluj....
ce sa spun, pare frumos, si placut, calduros, felicit " fondatorii " si sa va mearga cat mai bine !!
|
Re: Fun things 2 do in cluj....
Din poze arata bine...bafta la chef la cei ce se strang pe acolo!
Eu inca nu am avut vreme de cafea pe acolo.. |
| All times are GMT +2. The time now is 21:59. |
- Copyright 2026 4Tuning