Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fun things 2 do in cluj.... (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/27961-fun-things-2-do-cluj.html)

Antonio_tny 31-12-06 01:22

Re: Fun things 2 do in cluj....
 
am fost eu azi pana la baisoara, entuziasmat ca o sa schiez in sfarsit. Zapada este cat de cat dar pana sa dea aia drumu la cablu vine primavara.
Pt feleac este un site www.teleschi.ro si zice acolo starea partiei dar nici aia nu merge inca, insa am vazut ca faceau zapada cu tunurile.

RA_2fast4u 31-12-06 12:15

Re: Fun things 2 do in cluj....
 
Quote:

Originally Posted by Antonio_tny (Post 680224)
am fost eu azi pana la baisoara, entuziasmat ca o sa schiez in sfarsit. Zapada este cat de cat dar pana sa dea aia drumu la cablu vine primavara.
Pt feleac este un site www.teleschi.ro si zice acolo starea partiei dar nici aia nu merge inca, insa am vazut ca faceau zapada cu tunurile.

si eu am fost ieri.. pentru prima data in my life cu placa... daca uit de faptul ca ma doare fundul intr-un hal fara de hal si ca genunchiul mi semidistrus si incheieturile de la mana ma injura de numa :lol: eu zic ca a fost foarte fain (poate mai bine ramaneam eu numai cu schiul)

p.s. An Nou Fericit Tuturor si distractie maxima diseara :P

Piry 02-01-07 18:32

Re: Fun things 2 do in cluj....
 
10 Attachment(s)
BARLOGUL TIME CAFE

motilor nr. 4

https://img123.imageshack.us/img123/2...imecafexk2.jpg

tekno 02-01-07 22:30

Re: Fun things 2 do in cluj....
 
nu-s prea recente pozele... :)

Eagleee 03-01-07 00:24

Re: Fun things 2 do in cluj....
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 679004)
ptr noaptea de revelion, in obsession costa 2mil cu loc, bufet suedez si de 500.000 consumatie la bar.. ptr cei care doresc doar in picioare fara bufet suedez costa 1.7mil si au 500.000 consumatie la bar si ptr cei care vin de la alte revelioane..



Vai Via Vai, e mai scump decat in ungaria, pret dublu...
nu stiam ca romanii stau asa de bine...
In budapesta era 1 mill la un local tare bun intrarea...dar in majoritate scoteai cu 700, dar si alea erau localurit mai bune dacat obsesoin...vai, inca nu am revenit...

Piry 03-01-07 00:44

Re: Fun things 2 do in cluj....
 
Quote:

Originally Posted by tekno (Post 682616)
nu-s prea recente pozele... :)

si ce, e ok asa, mesele scaunele, peretii, aranjarea e aceasi, doar ca acum e decoratia de craciun, par example :P

Fixius 03-01-07 21:24

Re: Fun things 2 do in cluj....
 
ce sa spun, pare frumos, si placut, calduros, felicit " fondatorii " si sa va mearga cat mai bine !!

smtraxx 08-01-07 09:43

Re: Fun things 2 do in cluj....
 
Din poze arata bine...bafta la chef la cei ce se strang pe acolo!
Eu inca nu am avut vreme de cafea pe acolo..


All times are GMT +2. The time now is 21:59.

- Copyright 2026 4Tuning