Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

Magos 11-12-06 21:41

Re: interior oltcit
 
Ma bucur ca mai exista specimene ca mine... !!! You go on girl, pt ca boala asta a noastra e boala grea... :P

Magos 14-12-06 23:58

Re: interior oltcit
 
am si o veste proasta... :-< nu mai am masina... :-< din pacate... din motive care nu au depins de mine, si care mi-au frant inima,pentru ca iubeam masina aia ca pe nimic altceva... :-< oricum... topicul ramane deschis... cat mai multe interioare... :-< ne mai dam si noi cu idei pt altii...

Spark 15-12-06 17:26

Re: interior oltcit
 
dar ce anume s-a intamplat ?
de ce nu mai ai masina ? pacat oricum ... :(

e_Max 15-12-06 20:16

Re: interior oltcit
 
mogos ce sa intamplat ma cu masina ta

MadHat 15-12-06 20:22

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Laure2fast (Post 634382)
cam asa ceva poti sa faci dintr-un bord

C e tata cu plcitu ala e varza in interior . mai bine o bicicleta dekt sa merg cu asa olcit makr nu ma faq d ras cu o bicicleta

e_Max 15-12-06 20:50

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by MadHat (Post 662328)
C e tata cu plcitu ala e varza in interior . mai bine o bicicleta dekt sa merg cu asa olcit makr nu ma faq d ras cu o bicicleta

pai at posteaza si tu interiorul tau daca zici ca ala nutzi place

Laure2fast 15-12-06 23:00

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by MadHat (Post 662328)
C e tata cu plcitu ala e varza in interior . mai bine o bicicleta dekt sa merg cu asa olcit makr nu ma faq d ras cu o bicicleta

ioane eu am postat o poza cu bordu meu..iti place bine nu iara bine ;)

Magos 16-12-06 07:38

Re: interior oltcit
 
...mda... am ramas fara masinutza... Nu mai vreau sa imi aduc aminte... Dar m'am enervat, si imi iau alta pana in martie!!!!!!

e_Max 16-12-06 14:51

Re: interior oltcit
 
e las mai mogos stiu ca e greu dar fi tu sanatoasa ca se rezolva si treaba asta :*

Ja_Rule 16-12-06 14:57

Re: interior oltcit
 
bai nene sunte`ti cu capu` ? ... cum sa ramai fara masina ? ... poate sa vina si d`zeu ... ma bat parte`n parte cu el ... pe cinstea mea ...

e_Max 16-12-06 15:02

Re: interior oltcit
 
laso ma ja rule cai necajita saracutza cine stie ce so fii intamplat cel mai bine stie ea si va rezolva lucrurile

Ja_Rule 16-12-06 15:03

Re: interior oltcit
 
ba nene ati inebunit? chit ca facem cheta si tot nu o lasam fara masina ... 2-3 sute de la unu` ... 3-4 sute de la altu` .... si`i luam feti masina ... a?

e_Max 16-12-06 15:07

Re: interior oltcit
 
pai ma fb ca ganditzi asa fb ca voi cei din bucuresti suntetzi unitzi......... dar catzi sunt cei gandesc ca tine ja rule

Ja_Rule 16-12-06 15:29

Re: interior oltcit
 
nush frate da oricum .. exista posta :D

e_Max 16-12-06 17:02

Re: interior oltcit
 
pai da ai dreptate exista


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning