![]() |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
figura frumoasa la iasi...mda un alt capitol in care"tun_ul"era organizator si in care el nu a vazut k s-a furat"aranjat",de am ajuns sa fiu descalifikt de "amanet"asta m-a facut sa nu mai vin niciodata la curse osganizate legale.......dar sa trecem peste asta...atata timp kt eu am venit din placere la stadion sa va vad ce se intampla si chiar nimeni nu stia nimik (intreband in stanga si in dreapta)ce se petrece..prima mea impresie a fost o adunare de 10 masini maxim tunate si nimik toata..am inteles apoi k si-a deschis nu stiu kre filiala anonimus la bc...ori eu eram prost ori acolo nu a existat informare....dar hai sa lasam asa...eu eram singurul prost de acolo:))kre am cazut intre voi..oricum nu ma intzelegetzi gresit va admir ceea ce atzi facut..de aceea am stat si am venit si la magura dar poate am ajuns eu prea tarziu dar parerea mea(poate e gresita)e ca nu aveatzi nevoie de noi membrii la noua filiala...si dak gresesc contraziceti-ma..chiar va rog!si in legatura cu abtipildurile din targ pe kre tu le spui k eu le am...adu-mi si mie unul la fel(nu ma refer la scrisul de taxi ceea c e f f comun dar asta e obligatoriu la taxi,nu-mi face placere sa-l port)sa stii k am muncit la el sa-l conturez pe calc si sa-l trimit la baietzi sa mi-l faca A!! RESPECT PT ASTRA GRAFFITTATA E COOL(pacat k nu mai e si altceva pe ea)si de ce nu se raspunde la salut in domeniul asta tunning,asta numai la noi se intampla ,in afara cei cu masini modifikte se saluta si in mers pe strada chiar dak nu se cunosc aici totzii ...dar nu mai zic sa nu mai comentez atata....in rest RESPECT PT C ATZI FACUT SI ASTEPT sa vad dak pot intra si yo in clubul vostru...a si ink ceva kand alergam yo cu novac(un nebun pus pe butuci d garda pe kre doar adevaratzii nebuni kre isi pierd noptile pe strada il stiu)multzi dintre voi dak nu chiar majoritatea nici nu stia cu ce se manak..RESPECT VOUA MAI ALES CELOR KRE AU PETRECUT NOPTI ALBE IN GARAJ! |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
In ceea ce priveste masinile modificate ... si proasta informare ... initial ceea ce a fost acolo trebuia sa fie o intalnire a membrilor 4tuning si lansarea anonymous bacau ... Intalnirea nu a mai fost intalnire pt ca ... eu zic k din pacate ... au venit prea multi oameni, si s-a transformat intr-un show, intr-o expozitie. Normal si bine era sa vina doar cei pasionati ... sa putem sta de vorba, etc... In privinta absentei masinilor modificate ... cum am spus ... trebuia sa fie o intalnire intre pasionati, nu o expozitie, cum multi dintre vizitatori au ajuns sa creada ... si de aici si dezamagirea lor cand au vazut ca eram poate mai multe masini fara modificari, dar asta e pt ca, cum am spus era o intalnire intre pasionati de masini si tuning, nu o intalnire a posesorilor de masini modificate. :???: In ceea ce priveste baietii din bucuresti (din anonymous)... ei au ajuns mai tarziu decat trebuia, dar asta nu datorita lor, ci la diverse incidente ... cum ar fi, intarzierea cauzata de completarea a 8 procese verbale, in momemntul in care toata coloana a fost prinsa de radar, si apoi inca un alt radar, si multe chestii, care apar intotdeauna. ei au plecat din cate am inteles de pe la 8 din Bucuresti, dar na ... se mai intampla.... Si totusi intalnirea asta a fost organizata (si finantata pana la urma) de oameni ce nu aveau nimic de castigat (castig material), asa ca nu puteau sa arunce cu banii. Si asa, ei au investit mult timp si capital, ca sa realizeze ce au realizat, si probabil daca la urmatoarea intalnire (in cazul in care va avea aceeasi forma, a unei expozitii ... ) o sa fie sponsori, o sa fie o mult mai buna organizare, dar pana atunci trebuie respectat efortul unor oameni ce au organizat evenimentul fara a avea nimic de castigat, doar din pura pasiune, si din dorinta de a face ceva pt comunitatea auto din bacau... |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
A fost frumos .. orice ar zice , oricine ar zice .. ceva de rau ..
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
bine fratzilor,,,, pace ...nu am cum sa fac pt k nu sunt in razboi cu nimeni....am admirat ce atzi facut.....si asa cum atzi recunoscut si voi nu a ieshit asa cum ati vrut ....ashtept shi curse..:))data viitoare///poate o sa aflu shi yo knd se va ami tzine....sper |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
nu iau apararea nimanui dar din punct de vedere al informarii oamenii au fost informati daca ai fi citit pin ziar sau ai fi ascultat radio tiai fi dat seama si inca ceva ai vazut cata lume era adunata in parcare ??? sau aia doar erau asa in trecere mai normal ca orice lucru sa aiba parti bune si rele pt ca asa este normal tu vezi din alt punct de vedere noi din alt punct de vedere uite daca cea ce ai spus mai devreme cu pierdutul noprilor in garaj lucrand la masina este adevarat ai toata stima din partea mea si hai sa incheiem discutia intr un mod amical :) |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:01. |
- Copyright 2026 4Tuning