Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

vali-tgm 22-11-06 19:43

Re: Oltcit Trs
 
nu se poate niciodata sa ramana doar la subiect si la proiect ? de ce tot timpu ne enervam cu unii si altii. lasati faptele si proiectele sa vorbeasca sa se vada pasiunea si munca prin poze. can we do that ?

B-14-BYE 22-11-06 19:48

Re: Oltcit Trs
 
exact.. nu prea se poate asa ceva vad..

vali-tgm 22-11-06 19:54

Re: Oltcit Trs
 
arata si tu cum a mers cu vopsitu si dinastea sa ne preocupe adevarata prob nu avioane. hai ca abea astept vopseaua in 2 tonuri. sper ca faci si stalpii negri. si cu talonu cum e procedura ? ca banuiesc ca trebe trecuta in talon.

e_Max 22-11-06 20:20

Re: Oltcit Trs
 
da sar putea sa fie problema cu vopsitu in 2 nuantze iar cu cutia nu stu daca sar potrivi macar incearca

bogdanlascu 22-11-06 20:24

Re: Oltcit Trs
 
cv special se potriveste fara nici o problema

B-14-BYE 23-11-06 08:08

Re: Oltcit Trs
 
bogdan. cat imi iei.. sa vin sa schimb rulmentu dupa spate dreapa. placutzele de frana dupa spate la ambele roti. si sa montez cutia de special.

darck_angel64 23-11-06 09:22

Re: Oltcit Trs
 
Eu cred ca vrea sa vada cu cine concureaza :)

bogdanlascu 23-11-06 10:55

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 633552)
bogdan. cat imi iei.. sa vin sa schimb rulmentu dupa spate dreapa. placutzele de frana dupa spate la ambele roti. si sa montez cutia de special.

scump d-le scump

B-14-BYE 23-11-06 13:35

Re: Oltcit Trs
 
3 Attachment(s)
maine da vopseaua neagra. capota plafon haion

mi-am cumparat azi si neoane interior albastre. si volan sport. o sa fac interiorul albastru cu negru. la fel ca masina :P asa e si volanu.

vali-tgm 23-11-06 14:53

Re: Oltcit Trs
 
asteptam asteptam...:)

e_Max 23-11-06 15:01

Re: Oltcit Trs
 
auzi cum faci negru ala simplu negru mat si dai lac peste sau bagi ceva pigment in el metal mai exact si dai lac

fasso 23-11-06 15:41

Re: Oltcit Trs
 
cred ca asa se face...se da negru mat dupa care se dau cateva straturi de lac asta depinzand cat de lucioasa vrei sa iasa vopseaua!cel putin asa arata la pimp my ride:))...negru de la a mea imi place cum e...super tare culoare dar in acelasi timp si super pretentioasa!dar nush cum au vopsit-o nemtii insa a iesit ceva frumos!daca iti iese asa te felicit cataline si iti dau si o bere:)

Ja_Rule 23-11-06 15:46

Re: Oltcit Trs
 
trebuie vopsitor bun pt negru :)
fasso bine te`ai intors

fasso 23-11-06 15:51

Re: Oltcit Trs
 
Ja Rule...bine te-am regasit!inca un fan impatimit al oltcitului mai bantui si eu pe aici si dau sfatiru la oameni!cat inca mai sunt in masura:)de cand imi promiti in schimb tu Ja Rule ca vii pe la tgv si nimic pana acuma!off...eu astept in continuare sa mergem la o bere...oups pardon...la un suc!

Ja_Rule 23-11-06 16:22

Re: Oltcit Trs
 
am gasit :) il iau pe doar4u si venim .. cu ocazia asta ii dai si tu berea aia :D


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning