Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   \"Noi 2 Racing Club\" (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/2573-2-racing-club.html)

Eryka 18-11-04 17:19

nuuuu!!!! imi pusesem toate sperantele in aceasta cursa!!! era cursa vietii mele!!!

Va dau in judecata!!!

hotsauce 18-11-04 17:21

Se pare ca membrul fondator Snykro e in spatele anularii cursei.Am oameni in interiorul lui bagati cu capu de ieri de cand iam impins si inspre aceasta mau informat.

synkro 18-11-04 17:23

CURSA A FOST REPROGRAMATA PE DATA DE 21.11.2004 PE AEROPORTUL BANEASA

As dori sa rog concurentii si spectatorii sa ignore masinile din afara competitiei noastre care vor trece nesemnificativ in viteza prin traseul nostru.Nu avem informatii despre aceste automobile ce cauta peste cursa noastra stabilita de atata vreme.

hotsauce 18-11-04 17:25

Oamenii din interiorul lu Synkro mau informat ca graieste adevarul, de asemenea mau rugat sa ii scot din Synkro.

synkro 18-11-04 17:26

CURSA A FOST ANULATA

Eryka 18-11-04 17:27

presupun ca aceasta este cursa pe care noi2 RC o avea in planificare de acum 2 ani :lol:


cu aceasta ocazie tin sa precizez ca voi renunta la procesul pe care aveam de gand sa il intocmesc impotriva voastra!

luca 18-11-04 17:28

Huooooooo, va boicotam. Ne-am facut planuri si acum ce faceti? :twisted: :twisted: :twisted:

hotsauce 18-11-04 17:28

Din nou in calitate de nimic in cadrul noi2.ro doresc sa mi se aduca la cunostinta detaliile intrunirii A.G.A.M.N.R.C.

Eryka 18-11-04 17:29

huaaaa!!!!... lasa ca voi organiza eu o cursa ... de soareci!

synkro 18-11-04 17:31

CURSA A FOST REPROGRAMATA CUM A ZIS
COPRESEDINTELE MORRO DE PRIMA DATA


Linisteste-te draga,e doar un cosmar,ai vazut vreodata o Dacie care nu porneste?

hotsauce 18-11-04 17:34

Sunt mandrul posesor al unui F-16 pot sa ma inscriu si eu la indemanare ?

aicad 18-11-04 17:44

cursa de pe 21 a fost amanata pana pe 20:11:2004 PENTRU CA ASA A VRUT synkro.....

am fost informat de hotsos ca desi el este un nimeni are pile in noi2 rc si l-am rugat sa mi le dea si mie ca tre sa pilesc o bucata de fier. el a acceptat deci cu sigurantza voi fi spectator la cursa amanata de acum 2 ani...

va multumesc pentru intelgere

hotsauce 18-11-04 17:54

Aicad pentru a avea parte de pilele mele trebuie sa primesti in tine respectiva pila

ffocus 18-11-04 18:19

nu mai sunteti amuzanti :ballbounc

Bogdan_16v 18-11-04 20:21

Orice asemanare cu realitatea este pura coincidenta.
Nici un animal nu a fost ranit in timpul filmarilor.
Filmul nu poate fi vizionat de copii sub 16 ani fara acordul parintilor.
Contine scene de violenta care poate dauna psihicului.
Limbaj explicit.
:lol:


All times are GMT +2. The time now is 04:57.

- Copyright 2026 4Tuning