![]() |
nuuuu!!!! imi pusesem toate sperantele in aceasta cursa!!! era cursa vietii mele!!!
Va dau in judecata!!! |
Se pare ca membrul fondator Snykro e in spatele anularii cursei.Am oameni in interiorul lui bagati cu capu de ieri de cand iam impins si inspre aceasta mau informat.
|
CURSA A FOST REPROGRAMATA PE DATA DE 21.11.2004 PE AEROPORTUL BANEASA
As dori sa rog concurentii si spectatorii sa ignore masinile din afara competitiei noastre care vor trece nesemnificativ in viteza prin traseul nostru.Nu avem informatii despre aceste automobile ce cauta peste cursa noastra stabilita de atata vreme. |
Oamenii din interiorul lu Synkro mau informat ca graieste adevarul, de asemenea mau rugat sa ii scot din Synkro.
|
CURSA A FOST ANULATA
|
presupun ca aceasta este cursa pe care noi2 RC o avea in planificare de acum 2 ani :lol:
cu aceasta ocazie tin sa precizez ca voi renunta la procesul pe care aveam de gand sa il intocmesc impotriva voastra! |
Huooooooo, va boicotam. Ne-am facut planuri si acum ce faceti? :twisted: :twisted: :twisted:
|
Din nou in calitate de nimic in cadrul noi2.ro doresc sa mi se aduca la cunostinta detaliile intrunirii A.G.A.M.N.R.C.
|
huaaaa!!!!... lasa ca voi organiza eu o cursa ... de soareci!
|
CURSA A FOST REPROGRAMATA CUM A ZIS
COPRESEDINTELE MORRO DE PRIMA DATA Linisteste-te draga,e doar un cosmar,ai vazut vreodata o Dacie care nu porneste? |
Sunt mandrul posesor al unui F-16 pot sa ma inscriu si eu la indemanare ?
|
cursa de pe 21 a fost amanata pana pe 20:11:2004 PENTRU CA ASA A VRUT synkro.....
am fost informat de hotsos ca desi el este un nimeni are pile in noi2 rc si l-am rugat sa mi le dea si mie ca tre sa pilesc o bucata de fier. el a acceptat deci cu sigurantza voi fi spectator la cursa amanata de acum 2 ani... va multumesc pentru intelgere |
Aicad pentru a avea parte de pilele mele trebuie sa primesti in tine respectiva pila
|
nu mai sunteti amuzanti :ballbounc
|
Orice asemanare cu realitatea este pura coincidenta.
Nici un animal nu a fost ranit in timpul filmarilor. Filmul nu poate fi vizionat de copii sub 16 ani fara acordul parintilor. Contine scene de violenta care poate dauna psihicului. Limbaj explicit. :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 04:57. |
- Copyright 2026 4Tuning