![]() |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ooo m-a tras lumea in poza...foarte bine foarte bine :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
vineri mai trageti o spirala sub indrumarea gurului ?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ca sa am si eu aderenta mai mare pe strada........
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ba nu e de ras ...... i-am dat si nu a pus jos puterea .....
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
:(:( iar muncesc de noapte iar nu pot sa vin
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
4 Attachment(s)
vineri 23.02.2007 - la farfurie sau mai bine zis " la impinge tava"
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
bai , am si io o propunere :
maine seara adica pe 08.03. - toate fetele or sa iasa afara , asa ca e loc de o intalnire , ce zicetzi - facem una mica la farfurie |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
de unde ai scos ma pozele :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
sunt de mult timp puse pozele alea...ziceti ma ce facem?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ns e aiurea sa aredem benzina 2 zile aiurea defapt 3 ka poate iesim si sambata .. si lumea mai munceste vineri ..
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ai mai , ce draqu , orasul o sa fie oricum plin si traficul deasemeni supraaglomerat - ca doare e 8 martie si trebuie sa alerge barbatzii de la neveste la amante - asa ca ar ramane loc de uscheala .
ps. pentru sambata ca ar fi planul ? vtm? |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:27. |
- Copyright 2026 4Tuning