Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

B-83-DAC 19-02-07 20:41

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ooo m-a tras lumea in poza...foarte bine foarte bine :)

AAlpine1 22-02-07 13:37

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
vineri mai trageti o spirala sub indrumarea gurului ?

NightDevil 22-02-07 14:56

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by AAlpine1 (Post 765070)
vineri mai trageti o spirala sub indrumarea gurului ?

tragem una mai mare dar sa speram ka e mai cald :D

AAlpine1 22-02-07 16:02

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ca sa am si eu aderenta mai mare pe strada........

MOUZE 22-02-07 17:41

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by AAlpine1 (Post 765332)
ca sa am si eu aderenta mai mare pe strada........

hahahahahahaha :p

AAlpine1 23-02-07 11:41

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ba nu e de ras ...... i-am dat si nu a pus jos puterea .....

caphonne 23-02-07 18:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
:(:( iar muncesc de noapte iar nu pot sa vin

BAGYKID 26-02-07 17:51

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
4 Attachment(s)
vineri 23.02.2007 - la farfurie sau mai bine zis " la impinge tava"

BAGYKID 07-03-07 15:30

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
bai , am si io o propunere :

maine seara adica pe 08.03. - toate fetele or sa iasa afara , asa ca e loc de o intalnire , ce zicetzi - facem una mica la farfurie

NightDevil 07-03-07 18:27

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
de unde ai scos ma pozele :)

B-83-DAC 07-03-07 19:20

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
sunt de mult timp puse pozele alea...ziceti ma ce facem?

gabiWRC 07-03-07 19:40

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 772465)
vineri 23.02.2007 - la farfurie sau mai bine zis " la impinge tava"

reclama mascata la M D... :))

NightDevil 07-03-07 21:00

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ns e aiurea sa aredem benzina 2 zile aiurea defapt 3 ka poate iesim si sambata .. si lumea mai munceste vineri ..

BAGYKID 08-03-07 07:14

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ai mai , ce draqu , orasul o sa fie oricum plin si traficul deasemeni supraaglomerat - ca doare e 8 martie si trebuie sa alerge barbatzii de la neveste la amante - asa ca ar ramane loc de uscheala .

ps. pentru sambata ca ar fi planul ? vtm?

NightDevil 08-03-07 09:46

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 787309)
ps. pentru sambata ca ar fi planul ? vtm?

Vtm din pacate este pe 13 si 15 parca :(


All times are GMT +2. The time now is 16:27.

- Copyright 2026 4Tuning