Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

crysty.bobok 12-11-11 09:30

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by stefiPJJ (Post 4671828)
ti-am trimis PM. Sper sa gasim ce vreau :D

Mulțumit domnu ? :D

Quote:

Originally Posted by koala_boy (Post 4693829)
poti sa mai pui poze cu ce ai pe stoc? ms

Astazi ajung acasă si văd ce modele au mai sosit, din ce mi-au zis la telefon sunt aceleși ca cele de pe pagina 2!

Quote:

Originally Posted by Alex_19Mig (Post 4707532)
Daca primesti material ca in link anuntama, te rog.
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1303505207

Slabe șanse, de mult caut modelul ăla, o să vad ce pot face pe viitor !

crysty.bobok 14-11-11 20:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
10 Attachment(s)
:arrow:

koala_boy 14-11-11 21:03

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
salut...ma intereseaza cate 2 m din cele 2 modele de mai jos :arrow:

retro_renault 14-11-11 21:20

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
/\ sa nu iei din primul ca asa am eu in masina :) glumeam man, ma bucur ca suntem mai multi cu aceleasi gusturi ;)

crysty.bobok 19-11-11 21:22

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
Stoc nou la modelul de mai jos, din păcate a venit iarna și s-au scumpit și la depozit, deci 20lei/m!( restul modelelor rămân la același preț până se epuizează stocul curent, cei care m-au contactat și așteptau după modelul ăsta îl pot lua tot cu 15lei!)

+ 1 Model care face față cu brio și pe scaune/banchete, este mult mai gros decât ce am avut până acum!

30lei/m!

stefiPJJ 19-11-11 21:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Mai trimite si mie 1 metru de material asa : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1321734119
adresa o ai ...daca nu...da-mi pm :D

Multumit ! recomand !

crysty.bobok 19-11-11 21:58

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by stefiPJJ (Post 4726523)
Mai trimite si mie 1 metru de material asa : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1321734119
adresa o ai ...daca nu...da-mi pm :D

Multumit ! recomand !

Dacă nu ai mai zis nimic mă gândeam că nu mai vrei :P, Luni merg la poștă și îți pun, evident cu prețul vechi!

Baftă!

stefiPJJ 19-11-11 22:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Mi se blocase PM-ul si am sters toate mesajele...cred ca sa sters si raspunsul de la tine :lol: Nu e problema..luni e foarte bine...pana la primavara am timp sa fac ce a mai ramas :lol:

shultz 20-11-11 07:09

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
sal vreau si eu 3 m cain poza. iti trimit pm cu adresa

Angel-Boy 25-11-11 20:25

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
captuseala matlasata ce pret are ms

stefiPJJ 25-11-11 21:16

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Cristi, cumva materialul asta : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1321734119 e modelul de l-am luat eu ? e cumva mai gros ca cel luat de mine ? as vrea sa fac si putin pe la scaune cu el :lol:

crysty.bobok 25-11-11 21:48

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by Angel-Boy (Post 4740282)
captuseala matlasata ce pret are ms

Mâine îți spun un preț exact ;)!

Quote:

Originally Posted by stefiPJJ (Post 4740393)
Cristi, cumva materialul asta : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1321734119 e modelul de l-am luat eu ? e cumva mai gros ca cel luat de mine ? as vrea sa fac si putin pe la scaune cu el :lol:

Dap, dacă nu mă înșel ți-am trimis o monstră, merge și pe scaune ăla, e mult mai gros!

crysty.bobok 06-12-11 20:35

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Am ajuns la concluzia că nu este deloc rentabil, drumurile la poștă pentru orice comandă mică nu se merită!

Materialele sunt acum la magazin și se pot achiziționa doar din JUDEȚUL Sibiu, ORAȘ Agnita, STRADA AVRAM IANCU, NUMARUL 17 și 12 !

Prin poștă sau curier se vor onora doar comenzile mai mari de 100lei,acestea fiind preluate si trimise direct de la magazin!

Alex_19Mig 06-12-11 20:43

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Din Sibiu se poate ridica material sau numai din Agnita?
Nu ai primit material ce cautam?

figo_jr2008 09-03-12 08:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4279718)
pe dedesubt daca ti neeaaparat sa pui se poate pune captuseala matlasata ...

p.s ... cred ca ti-am avzut in toamna masina prin brasov ... Ft frumoasa !

Bafta !

Salut.Mai ai modelul care l ai pus pe prima pagina cu un fel de piele in romburi?


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning