Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Propuneri (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/25419-propuneri.html)

georges14 22-10-07 23:48

Re: Propuneri
 
Deci calibrosu nu mai e, are alt proprietar. Acum am un Mondeo care deja e pus in vanzare :)

Nicknamed_13 10-11-07 06:14

Re: Propuneri
 
Deci mai este salon 4tunning International sau nu? Don' Sebi?

CJ-01-WOB 10-11-07 19:29

Re: Propuneri
 
concurs? da
astept pozele

Fixius 10-11-07 19:33

Re: Propuneri
 
ma astepti si pe mine.. pana saptamana viitoare.. vineri.. sa mi scot masina de la vopsit.. ?

Nicknamed_13 11-11-07 00:34

Re: Propuneri
 
Cati s-au unscris pana acum? Unde vroiai sa iti trimitem pozele? Pe Car Spec?

CJ-01-WOB 11-11-07 03:55

Re: Propuneri
 
deci se repeta manevra de anul trecut
o poza cat mai reprezentativa ..+ link catre masina prezentata aici pe forum
cel ce strange cele mai multe voturi de la vizitatorii orumului primeste titlul de
/best 4 tuning international car + sa vadem ce premiu surpriza este anul asta ( anul trecut masina castigatoare a fost prezentata in revista 4TuningRo ) ;)

eu o sa organizez threadul deci ii astept pe cei interesati sa isi manifeste interesul

bafta


All times are GMT +2. The time now is 02:06.

- Copyright 2026 4Tuning