![]() |
Re: Propuneri
Deci calibrosu nu mai e, are alt proprietar. Acum am un Mondeo care deja e pus in vanzare :)
|
Re: Propuneri
Deci mai este salon 4tunning International sau nu? Don' Sebi?
|
Re: Propuneri
concurs? da
astept pozele |
Re: Propuneri
ma astepti si pe mine.. pana saptamana viitoare.. vineri.. sa mi scot masina de la vopsit.. ?
|
Re: Propuneri
Cati s-au unscris pana acum? Unde vroiai sa iti trimitem pozele? Pe Car Spec?
|
Re: Propuneri
deci se repeta manevra de anul trecut
o poza cat mai reprezentativa ..+ link catre masina prezentata aici pe forum cel ce strange cele mai multe voturi de la vizitatorii orumului primeste titlul de /best 4 tuning international car + sa vadem ce premiu surpriza este anul asta ( anul trecut masina castigatoare a fost prezentata in revista 4TuningRo ) ;) eu o sa organizez threadul deci ii astept pe cei interesati sa isi manifeste interesul bafta |
| All times are GMT +2. The time now is 02:06. |
- Copyright 2026 4Tuning