![]() |
Re: Membri noi
bun venit domnu Bzzzzzzz cu toate ca daca stau un pic sa ma gandesc esti in club dinaintea mea ! take care
|
Re: Membri noi
nu va suparati k intrb...stiti vreun membru NSL din VL...?? VL-xx-TOM ..um BMW
seria 5 negru ...ext cam stok .., l`am vazut astazi prin oras cu sigla voastra ...:rolleyes2 |
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
membru nou !, filiala targoviste! ma prezint cu 2 masini ( depinde care vreau sa o iau )
|
Re: Membri noi
MARFA bun venit in club
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
bun venit in familia NSL!
|
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
salutare tuturor..am si io un prieten care este membru nou ..de vro 2 saptamani ...cred ca l ati vazut pa la intalnire ..;) renault 5 .:lol: :lol: :oops: ...in curand se va schimba jucaria asta de r5 .....cu ........
|
Re: Membri noi
si inca ceva offtopic ..vreau sa devin si io usergroups ....ca simpatizant al clubului ... sau ca prieten a unor persoane care sunt inscrise in club ...multumesc ... ;)
ps..am fost prezent la toate intalnirile..de cateva sapt .;) .....astept raspunsu ...;):oops: :oops: :oops: :lol: |
Re: Membri noi
-Da joint la Usergroups.
|
Re: Membri noi
gata FLORICA am dat join la usergroup ....aku ???trebuie sa imi dai tu accept ceva ,,,???? ;) trebuie sa imi apara cand sunt un user la n s l ????
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Quote:
nice ride :lol: :lol: |
Re: Membri noi
9 Attachment(s)
sal 2 all si eu sunt nou pe aici :D am bagat cateva poze cu ursanu meu enjoy.
|
Re: Membri noi
bine ati venit!
|
Re: Membri noi
Bun venit in familia NSL.....sa auzim numai de bine...bafta!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:19. |
- Copyright 2026 4Tuning