Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

cristy_4speed 23-02-07 01:06

Re: Membri noi
 
bun venit domnu Bzzzzzzz cu toate ca daca stau un pic sa ma gandesc esti in club dinaintea mea ! take care

Adytzu_JerrY 24-02-07 13:05

Re: Membri noi
 
nu va suparati k intrb...stiti vreun membru NSL din VL...?? VL-xx-TOM ..um BMW
seria 5 negru ...ext cam stok .., l`am vazut astazi prin oras cu sigla voastra ...:rolleyes2

dolb 27-02-07 14:25

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
membru nou !, filiala targoviste! ma prezint cu 2 masini ( depinde care vreau sa o iau )

Sebastian-TOP 01-03-07 12:28

Re: Membri noi
 
MARFA bun venit in club

dolb 02-03-07 11:45

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by Sebastian-TOP (Post 776501)
MARFA bun venit in club

noi2 ne-am dat odata, eu cu opelu si u cu bmw-ul! dar eram dezavantajat ( masina era full si la combustibil .. si la persoane ) iti acord revansa singuri singurei :D

cristy_4speed 03-03-07 14:56

Re: Membri noi
 
bun venit in familia NSL!

MARI_NSL 04-03-07 11:52

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
salutare tuturor..am si io un prieten care este membru nou ..de vro 2 saptamani ...cred ca l ati vazut pa la intalnire ..;) renault 5 .:lol: :lol: :oops: ...in curand se va schimba jucaria asta de r5 .....cu ........

MARI_NSL 04-03-07 12:04

Re: Membri noi
 
si inca ceva offtopic ..vreau sa devin si io usergroups ....ca simpatizant al clubului ... sau ca prieten a unor persoane care sunt inscrise in club ...multumesc ... ;)
ps..am fost prezent la toate intalnirile..de cateva sapt .;) .....astept raspunsu ...;):oops: :oops: :oops: :lol:

F_L_R 04-03-07 14:01

Re: Membri noi
 
-Da joint la Usergroups.

MARI_NSL 04-03-07 21:31

Re: Membri noi
 
gata FLORICA am dat join la usergroup ....aku ???trebuie sa imi dai tu accept ceva ,,,???? ;) trebuie sa imi apara cand sunt un user la n s l ????

Sebastian-TOP 05-03-07 11:51

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 777640)
noi2 ne-am dat odata, eu cu opelu si u cu bmw-ul! dar eram dezavantajat ( masina era full si la combustibil .. si la persoane ) iti acord revansa singuri singurei :D

DAca tu zici, se acorda revansa si o sa vin cu un C1 de 1L sa nu te mai crezi inferior:-P

momo 05-03-07 12:18

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by mari4speed (Post 780182)
salutare tuturor..am si io un prieten care este membru nou ..de vro 2 saptamani ...cred ca l ati vazut pa la intalnire ..;) renault 5 .:lol: :lol: :oops: ...in curand se va schimba jucaria asta de r5 .....cu ........


nice ride :lol: :lol:

JohnyXxx 07-03-07 00:20

Re: Membri noi
 
9 Attachment(s)
sal 2 all si eu sunt nou pe aici :D am bagat cateva poze cu ursanu meu enjoy.

cristy_4speed 07-03-07 02:46

Re: Membri noi
 
bine ati venit!

andrey17 07-03-07 09:01

Re: Membri noi
 
Bun venit in familia NSL.....sa auzim numai de bine...bafta!!!


All times are GMT +2. The time now is 10:19.

- Copyright 2026 4Tuning