Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

DaNn.ZyX 15-06-11 22:55

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by radu_bmwe36 (Post 4400313)
iese treaba buna...! bafta in continuare si tine de motoru ala ca 1.8 is e sfant!!!!!!!!!!!!!

Mersi la fel...asa o sa fac ,chiar imi place cum trage motorul asta unde mai pui ca are si aproape 230 000 km !

eMH 15-06-11 23:13

re: E36 318IS Slow Build
 
Tine pe dreacu, ca il hinghereste grav rau!!

Putz, ia zi ma, ai facut bestia? Daca vii azi (joi) pe la mine, dau 2-3 beri, ca e ziua mea :D

DaNn.ZyX 15-06-11 23:17

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4400384)
Tine pe dreacu, ca il hinghereste grav rau!!

Putz, ia zi ma, ai facut bestia? Daca vii azi (joi) pe la mine, dau 2-3 beri, ca e ziua mea :D

Ooooo La Multi Aniiiiii boss sa traesti,nu e gata dar maine sunt peste aia la service sa vad ce mama dreaq fac ei acolo,fac treaba sau o ard aiurea cu mine !!! Daca o iau maine sunt peste tine sa ne facem muci cum stii doar tu :lol::lol::lol::lol:

eMH 15-06-11 23:51

re: E36 318IS Slow Build
 
Lasa-ma, fratzica, de vineri tot umblu numai rupt de beat. Vineri m-am imbatat ca a venit Frisky la mine, sambata a fost majoratul unei foste prietene, duminica m-am imbatat ca a fost frumos afara, luni m-am imbatat ca nu s-a lucrat, marti nu m-am imbatat, am stat pe bara si azi m-am imbatat iar ca am terminat munca si nu ma mai duc la munca deloc, ma phoot in ea, imi caut in alta parte. Si maine, adica joi, ma imbat iar ca e ziua mea. Si o luam de la capat :)))

DaNn.ZyX 16-06-11 00:01

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4400462)
Lasa-ma, fratzica, de vineri tot umblu numai rupt de beat. Vineri m-am imbatat ca a venit Frisky la mine, sambata a fost majoratul unei foste prietene, duminica m-am imbatat ca a fost frumos afara, luni m-am imbatat ca nu s-a lucrat, marti nu m-am imbatat, am stat pe bara si azi m-am imbatat iar ca am terminat munca si nu ma mai duc la munca deloc, ma phoot in ea, imi caut in alta parte. Si maine, adica joi, ma imbat iar ca e ziua mea. Si o luam de la capat :)))

Ba dar tu mai esti viu sau imi scrii de pe lumea cealalta?:lol::lol::lol::lol::lol:

eMH 16-06-11 00:24

re: E36 318IS Slow Build
 
Sunt exact asa cum trebuie :D

DaNn.ZyX 22-06-11 20:00

re: E36 318IS Slow Build
 
1 Attachment(s)
Cam asa a iesit dupa incident,momentan doar o poza ,o sa mai urmeze,fix in aceeasi zi cand a iesit din service,seara mi-a luat foc instalatia electrica,a 2 a zi s-a rezolvat mi-au facut-o baietii de la service,acum am alta problema nu vrea sa mai porneasca electromotorul fiind cauza,am reusit sa schimb si bara spate pt ca a mea avea vopseaua sarita si cam atat,sper sa rezolv si problema cu electromotorul,sa montez racordul de la debimetru(l-am luat nou) si pe urma mai vedem...(gaz si forja):lol::lol::lol:
Attachment 2054773

RIcKO 22-06-11 20:03

re: E36 318IS Slow Build
 
pune ma dihanie poze calumea :D

DaNn.ZyX 22-06-11 20:05

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4415328)
pune ma dihanie poze calumea :D

Lasa-ma coane ca numai de poze nu imi e aminte ...o tin dintr-un necaz in altu',rezolv ceva cade altceva si tot asa !

julaikos 22-06-11 23:08

re: E36 318IS Slow Build
 
hai ca a iesit bine ma...

NXdev 28-06-11 12:14

re: E36 318IS Slow Build
 
Dupa ce ai realizat cu Peugeotul, ma astept ca si din e36 sa iasa o "piesa" :D.Imi place ce ai realizat pana acum, nu pot spune decat multa bafta :rockon:

DaNn.ZyX 28-06-11 14:50

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4427774)
Dupa ce ai realizat cu Peugeotul, ma astept ca si din e36 sa iasa o "piesa" :D.Imi place ce ai realizat pana acum, nu pot spune decat multa bafta :rockon:

Mersi la fel bafta si tie cu Honda,momentan la a mea e cam groasa treaba coroana sarita de pe volanta ...sper sa o rezolv si pe asta :sad:

julaikos 28-06-11 18:35

re: E36 318IS Slow Build
 
coroana nu prea sare,decat daca se sparge :???: tine si tu doi pitici in porbagaj sa te impinga :lol:

DaNn.ZyX 28-06-11 19:45

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 4428577)
coroana nu prea sare,decat daca se sparge :???: tine si tu doi pitici in porbagaj sa te impinga :lol:

E deja la mecanic,azi a trebuit sa plece,maine nu lucreaza ca e sarbatoare dar joi da cutia jos sa vedem ce surprize gasim pe acolo :-)

eMH 29-06-11 23:57

re: E36 318IS Slow Build
 
Iar ai stricat-o ma? :|

Sincer, tu mergi ~50 km pe saptamana cu masina asta, dintre care 30 ii parcurgi tarash, ca se strica rabla. A fost mai mult stricata decat buna de cand ai luat-o.

Vorba unui prieten de-al nostru "las-o dreacu de purcea, nu mananca -> nu-i mai da" :)


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning