![]() |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Tine pe dreacu, ca il hinghereste grav rau!!
Putz, ia zi ma, ai facut bestia? Daca vii azi (joi) pe la mine, dau 2-3 beri, ca e ziua mea :D |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Lasa-ma, fratzica, de vineri tot umblu numai rupt de beat. Vineri m-am imbatat ca a venit Frisky la mine, sambata a fost majoratul unei foste prietene, duminica m-am imbatat ca a fost frumos afara, luni m-am imbatat ca nu s-a lucrat, marti nu m-am imbatat, am stat pe bara si azi m-am imbatat iar ca am terminat munca si nu ma mai duc la munca deloc, ma phoot in ea, imi caut in alta parte. Si maine, adica joi, ma imbat iar ca e ziua mea. Si o luam de la capat :)))
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Sunt exact asa cum trebuie :D
|
re: E36 318IS Slow Build
1 Attachment(s)
Cam asa a iesit dupa incident,momentan doar o poza ,o sa mai urmeze,fix in aceeasi zi cand a iesit din service,seara mi-a luat foc instalatia electrica,a 2 a zi s-a rezolvat mi-au facut-o baietii de la service,acum am alta problema nu vrea sa mai porneasca electromotorul fiind cauza,am reusit sa schimb si bara spate pt ca a mea avea vopseaua sarita si cam atat,sper sa rezolv si problema cu electromotorul,sa montez racordul de la debimetru(l-am luat nou) si pe urma mai vedem...(gaz si forja):lol::lol::lol:
Attachment 2054773 |
re: E36 318IS Slow Build
pune ma dihanie poze calumea :D
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
hai ca a iesit bine ma...
|
re: E36 318IS Slow Build
Dupa ce ai realizat cu Peugeotul, ma astept ca si din e36 sa iasa o "piesa" :D.Imi place ce ai realizat pana acum, nu pot spune decat multa bafta :rockon:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
coroana nu prea sare,decat daca se sparge :???: tine si tu doi pitici in porbagaj sa te impinga :lol:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Iar ai stricat-o ma? :|
Sincer, tu mergi ~50 km pe saptamana cu masina asta, dintre care 30 ii parcurgi tarash, ca se strica rabla. A fost mai mult stricata decat buna de cand ai luat-o. Vorba unui prieten de-al nostru "las-o dreacu de purcea, nu mananca -> nu-i mai da" :) |
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning