Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

mareo 13-03-11 08:48

Re: E36 - My e36 TM
 
Ieri s-au montat si grile negre oeM :lol::lol:

laurentiu_tim 13-03-11 14:40

Re: E36 - My e36 TM
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Luci_e36 (Post 4163567)
dupa ce e gata dai si pe la iveco ? :> :D

nu sunt fan iveco...doar duminica cand sunt singur si am loc sa ma desfasor in timpul zilei...si doar asa cand merg cu prietenii intro vineri seara pe luna

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4165226)
altfel arata cu piesele oem ;)
nu stiu de ce altii iubesc asa mult "tuningu de turcia"

da pai na fiecare cu gusturile lui...:D

Quote:

Originally Posted by mareo (Post 4165244)
Ieri s-au montat si grile negre oeM :lol::lol:

da OIEM :lol:

am luat si azi noapte un cd-player ca nu mai suportam s ama plimb fara muzica :lol:

Luci_e36 13-03-11 14:42

Re: E36 - My e36 TM
 
te-am vazut la stadion cand te-ai oprit atunci putin de ai vorbit cu un amic de cd player...spectacol masina :!:

ovidiu89 13-03-11 14:52

Re: E36 - My e36 TM
 
Alta viata cu noile faruri si stopuri

cryssTM 13-03-11 21:30

Re: E36 - My e36 TM
 
am luat si azi noapte un cd-player ca nu mai suportam sa ma plimb fara muzica :lol:[/QUOTE]



cine plange dupa cd-player :lol::lol:

vam_19 17-03-11 20:40

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4166078)
nu sunt fan iveco...doar duminica cand sunt singur si am loc sa ma desfasor in timpul zilei...si doar asa cand merg cu prietenii intro vineri seara pe luna



da pai na fiecare cu gusturile lui...:D



da OIEM :lol:

am luat si azi noapte un cd-player ca nu mai suportam s ama plimb fara muzica :lol:

hmm....azi noapte?:???::???: vezi frate poate dai de belele....da na u sti mai bine

laurentiu_tim 19-03-11 07:53

Re: E36 - My e36 TM
 
ai revenit din vacanta ma???...facem si noi ursu ala?

da frate o fost oferta....cd-player simplu cu 1 mil :lol:ce mai afacerea de furaciune :lol: si l-am luat d ela bobu ce lo avut in golfu ala fire&ice :lol: clasic.

JusT_SaY_BoBo 20-03-11 19:22

Re: E36 - My e36 TM
 
ochii de pisica din bara nu se pot scoate:???:?

laurentiu_tim 20-03-11 23:21

Re: E36 - My e36 TM
 
o sa se dea jos...atunci cand pun bandourile sus vopsesc difuzoru si fac restu...mai tre sa strang cateva piese si ma pun pe ea.....

da si atunci cand ma apuc si iese...direct cu mareo la poze 8)8)8)

crysty.bobok 21-03-11 10:17

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4186406)
o sa se dea jos...atunci cand pun bandourile sus vopsesc difuzoru si fac restu...mai tre sa strang cateva piese si ma pun pe ea.....

da si atunci cand ma apuc si iese...direct cu mareo la poze 8)8)8)

Da inainte de asta sa nu mai pui tu o poza un filmulet in drift un burn ... nimic , nimic .. pai se paote ?

:)

laurentiu_tim 21-03-11 15:04

Re: E36 - My e36 TM
 
secret total :twisted:

crysty.bobok 21-03-11 16:19

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4188074)
secret total :twisted:

Esti bagabont ... Clar !

Adryanno 23-03-11 15:39

Re: E36 - My e36 TM
 
Frumos bmw-ul . Imi place culoarea , jantele dau bine , suna bine .. dar .. trebe sa mergi la spalatorie :lol:

laurentiu_tim 23-03-11 23:38

Re: E36 - My e36 TM
 
stai linistit ca e spalata....in mod normal in timpu sapt sta in garaj....

Adryanno 24-03-11 00:55

Re: E36 - My e36 TM
 
Hmm..te-am vazut ieri .. pe la 12 :p nu prea era curata:D bafta .


All times are GMT +2. The time now is 06:06.

- Copyright 2026 4Tuning