Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Victor VRE 16-03-11 20:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMA in seara asta prin tg cucu, un claxon intarziat :D

CRyS` 16-03-11 20:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Opel Astra H GTC - DMX -> aseara ne-am fugarit din Zimbru in Bicaz - Capat Dacia! :D

RazvanMRG 17-03-11 12:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
fugarit un fel de-a spune. el mergea la plimbare si tu pedalai cat puteai de repede:))

vinyl 17-03-11 14:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
IS 07 ZWT 5-arul auriu pe la Moara de foc,astazi pe la 11.

Bogdan.IS 17-03-11 18:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Victor VRE (Post 4175359)
BMA in seara asta prin tg cucu, un claxon intarziat :D

La fel ,in fata la hotel europa , razvanel venea ca ninja dinspre bucsinescu ... i-am aplicat niste flash-uri :-P

D3m0N 19-03-11 20:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Victor VRE (Post 4175359)
BMA in seara asta prin tg cucu, un claxon intarziat :D

Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4177747)
La fel ,in fata la hotel europa , razvanel venea ca ninja dinspre bucsinescu ... i-am aplicat niste flash-uri :-P

ninja e negru, eu sunt alb cu centura neagra pe laterale.... ma grabeam spre casa ca am avut o zi foarte incarcata atunci, v-am vazut pe amandoi, dar prea tarziu incat sa va salut. deci : SALUT:peace:, SALUT:peace:

Bondellu 19-03-11 21:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4177255)
IS 07 ZWT 5-arul auriu pe la Moara de foc,astazi pe la 11.

Sta in zona ZWT-ul il poti vedea des pe acolo:))

vinyl 20-03-11 18:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4183408)
Sta in zona ZWT-ul il poti vedea des pe acolo:))

N-are cont pe forum?

2slow4u 20-03-11 18:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
busted mnezo la luk oil podul de diatra in seara asta pe la 6 jumate.

Bogdan.IS 20-03-11 20:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ma andrei ,da tu esti scump tare la vedere :-P , nu te-am mai vazut de mult prin iasul asta ... de obicei te mai vedeam cand veneai la matusa ta :D

Bondellu 20-03-11 21:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4185769)
N-are cont pe forum?

deocamdata nu

vazut skoda mrg parcare era azi:p

2slow4u 21-03-11 07:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Bogdan, acuma umblu cu alta masina a mea este la vopsitorie, am cateva elemente de revopsit [:)] Azi sau maine o scot.

PoToS 21-03-11 20:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4186845)
Bogdan, acuma umblu cu alta masina a mea este la vopsitorie, am cateva elemente de revopsit [:)] Azi sau maine o scot.

si ai scos-o? :d

2slow4u 22-03-11 08:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4189086)
si ai scos-o? :d

.
azi ma duc sa o iau :d Abia astept...

fokerix 24-03-11 22:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit seara asta la semafor la Universitatea Cuza cu RazvanMRG ~ 21:30.Salut si aici


All times are GMT +2. The time now is 00:51.

- Copyright 2026 4Tuning