![]() |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Imi este destul de clar ca anul acesta ceva numai pt. e36 nu vom avea . Pacat insa in acelasi timp sunt chiar curios si mi-ar place sa strangem in jur de 300 de bmw-uri de toate felurile si culorile .
Din pacate tineti planurile destul de top secret , nu o sa afle multa lume in timp util plus ca ne vom strange intr-o locatie pe placul a catorva oameni . Mai pe scurt , nu este totul la vedere asa cum o fac ursarii si e posibil multora sa nu le convina unele parti ale fest-ului . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
poate ne strangem sa vorbim week end-ul asta ca se anunta 20 de grade sambata.ce ziceti?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
spirit de Lider...sau spirit de mediocru...uite ce am reusit eu sa aduc in parcarea stadionului Chiajna ;)... din propria initiativa !!! s-au dat in lat vreo 30 de Bmw...au fost prezente 65 de Bmwuri pe langa alte masini a fost haos total...daca vrei iti mai pun poze si de la alte intalniri la care tot eu am luat initiativa dar nu cred ca este necesar !!! iar eu am anuntat atatia cu fix 6 zile inainte !!! am dat PM tuturor cu Bmw de pe forum..si din cate pm am dat (sincer nu am numarat) au aparut 70 !!!! chiar nu iau nici o initiativa vreau sa vad cati vin la intalnirea organizata de tine (ca te vad lider "aicisa" ) stii ca esti fratele meu :D:D:D ...dar nu imi place cand cineva imi vorbeste de sus si el chiar nu este "MAI SUS " !!! https://www.youtube.com/watch?v=wEbCtwf1h5I |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
o intalnire bmw presupune cu totul si cu totul altceva fata de sa facut la e30,e36 meeting si cu siguranta nu are nici o legatura cu intalnirea la care faci tu referire mariane.
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
insa crede-ma poti strange masini fara sa vorbesti cu 3 luni inainte !!! asta nu imi place mie ca omu..vorbeste singur..inafara de el...eu...tu..si inca 3-4 nu mai scrie nimeni aici !!! chiar nu e clar !!! se face sticky cu 3 saptamani..2saptamani inainte...si iti zc eu ..ca apar destui !!! nu or sa vina toti asta e clar !!! dar nu ne intereseaza p noi cine vine si cine nu !!pe noi ne intereseaza :D:D:D sa fim noi..sa facem caterinca...sa ne aratam masinile ...etc !!! FFS ULEEEEEEEEE am pretentiii de la tineeeeeeeeeeeeeeeeeeee arzatear focu :D:D:D:D:lol: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Ma amuza faptu ca majoritatea comentatoriilor de pe aici, nu au organizat in viata lor un meeting de proportii. O seara buna!
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Si daca nu ai organizat nu poti sa-ti expui o parere , am inteles .
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Si acele discutii eu cred ca se pot face si aici pe forum , nu cred ca este musai o intalnire speciala pt. a pune la cale un plan de meeting . Haideee lumeee sa punem la cale ceva pisicesc , acolo si 20 daca vin si eu unul as fi multumit , ca oricum nu vezi asta zilnic . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Si totusi .. macar "sticky" sa-l facem .. si restul .. mai vedem ..
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
io astept sa va decideti , sunt prezent:D
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Eu unul as spune sa facem ceva pentru o zi si in imprejurimile bucurestiului , adik pe o raza de 200 de km dus , ca si asa nu vad mare agitatie si stiu de anul trecut ca majoritatea erau din bucuresti .
Ca data , mi-ar fi placut tot 12 iunie ca in anii trecuti si ca locatie , cel mai probabil undeva in zona de munte dar si de 1 mai o fuga la mare ar fi frumos :twisted: mai ales ca stiu ca acolo ne-ar astepta un numar considerabil de pisici . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
As propune sa se inchida acest topic . Lipsa de interes este prea mare .
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
ma bag si eu aiurea in seama:D.mai acum vreo doi ani am fost la o intrunire de genul doar ca loganuri.pai nu va suparati dar cum acolo s-a putut organiza ceva cel putin superb si aici asa de putine idei?o umila parere mi-o pot da si eu...undeva la munte,obligatoriu,la un restaurant sau un platou ceva pentru a avea si masinile aproape,vara sa nu existe probleme,si se poate anunta cu doual luni tocmai in ideea ca fiecare sa-si faca un plan.si sa se faca liste si automat sticky cu anuntul.greu nu e,doar sa se doreasca acest lucru.Si nu e o rusine sa mai intrebati si pe altii care au mai facut asta si se pricep la asa ceva.oricum,daca se organizeaza ceva cu adevarat particip si eu si inca vreo 5-6 prieteni cu aceeasi pasiune pentru bmw,respectiv e36.bafta tuturor
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
timpul trece si vad ca mai nimeni nu zice nimic.intalnirea asta anuala trebuie pregatita din timp nu in ultima zi ca nu pleci la mare cu tovarasii ,aici sunt asteptati pisicari din toata tara.si fiecare trebuie sa stie cate ceva despre locatie, cati km vor parcurge pe drum sa isi faca fiecare o socoteala cu cheltuielile care implica aceasta intalnire.multi poate mai au de lucru la masini si vor sa stie si ei o data sa se pregateasca pana atunci.
de inceput rog un moderator sa ne faca si noua un sticky cu "propuneri bmw e36 meeting 2011" unde acolo toti propietarii de bmw e36 sa isi dea cu parerea in legatura cu locatia si data intalnirii. |
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning