![]() |
Re: Comanda hobbyland
Te costa taxele de transport de la cel care da comanda, la tine. Indicat ar fi sa fiti din acelasi judet sa nu platesti nimic.
|
Re: Comanda hobbyland
daca e asa asta ar insemna 29 euro + 10 ron transportul de la ala care da comanda la mine acasa :)
hai ca ma bag si eu daca e asa... sa imi zica ala care da comanda ca vb cu el... |
Re: Comanda hobbyland
ma retrag din comanda "am gasit macheta mai ieftin la cineva pe net"..:)
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
vreau si eu o comanda,nu gasesc modelul de peugeot care mi-l trebuie mie:sad::cry:
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
e careva interesat de o comanda de la hobbyland de cel putin 70euro? de preferat din timisoara pt a nu ne complica cu banii? eu cat de curand voi comanda ceva si daca nu se gaseste careva o sa-mi comand singur si o sa-mi platesc transportul adica cei 10 euro
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
http://www.hobbyland.bg/Die-cast/lam...083.html....la ce pret ar fi pana in BH? si cu cine as putea lua legatura.Stima
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Cum as putea afla costul total al acestui model cu tot cu transportul pana la mine acasa ??
http://www.hobbyland.bg/Die-cast/aud...duct_4580.html |
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Quote:
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Quote:
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Quote:
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Quote:
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Se baga cineva la o comanda luna aceasta la hobbyland.bg?
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
M-as baga eu dar numai pe saptamana viitoare...
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Cum sta treaba pe aici??
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Daca vrea cineva ceva de la bulgari ... sa ma anunte. Eu saptamana asta dau o comanda acolo. Astept pana joi la pranz confirmarea si banii in cont, in caz ca vrea cineva ceva.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning