Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   clio sport 182 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/22905-clio-sport-182-a.html)

piele_bps 27-10-06 17:46

Re: clio sport 182
 
Quote:

Originally Posted by SUN (Post 600869)
Ce oameni agitati...iar tu -ZZ- ai un ton cam agresv in discutia asta, las-o mai moale! Daca niciunul din voi nu vrea sa se duca in orasul celuilalt singura solutie este de a va da la o legala...punct. Cat despre "piele" l-am vazut la diferite gratare facand niste masini considerabil mai puternice dar evident sunt multi factori ce ar fi putut influenta rezultatul. Piele nu cumva l-ai facut pe WPPu ? (urs bluemarin)

nu frate, cu WPP-u nici nu m-am dat si nici nu indraznesc sa ma dau. Este intradevar o masina in fata careia imi scot palaria. Tot respectu pt. WPP-u.

-ZZ- 27-10-06 20:33

Re: clio sport 182
 
Quote:

Originally Posted by Morro (Post 600969)
intr-adevar ... e cam agresiv micutul negru ... :-P:chillpill


:2gun: :2gun: :2gun: ....8) .... :2gun: :2gun: :2gun:

riptor 27-10-06 20:40

Re: clio sport 182
 
piele,poate faci o escala la craiova cand vii spre casa...de mult nu am mai vazut clio la legale!

riptor 01-11-06 21:48

Re: clio sport 182
 
ZOZ-ule te-am zarit in gl pe 1 nov,imi place cum arata caleasca ta! :) evacuarea aia e cap coada sau e doar finala? arata bine oricum..

-ZZ- 03-11-06 14:57

Re: clio sport 182
 
Mersi mersi 8) ...e coada cap :lol: ...da e toata ...


All times are GMT +2. The time now is 17:24.

- Copyright 2026 4Tuning