Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

Gica 10-10-11 09:23

Re: Machete si... soferii lor
 
ataaat :)

2010 10-10-11 13:14

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4634920)
With the wind in my hair just spin the wheels baby!

e al tau??

model collector 10-10-11 13:46

Re: Machete si... soferii lor
 
Sunt pozele unui prieten, am si eu figurina si Morgan-ul, insa pe verde. Voi pune niste creatii personale cu figurine in curand si aici.

2010 10-10-11 14:26

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4635943)
Sunt pozele unui prieten, am si eu figurina si Morgan-ul, insa pe verde. Voi pune niste creatii personale cu figurine in curand si aici.

eu unul abia astept!

CIPONE 10-10-11 17:08

Re: Machete si... soferii lor
 
da' le are pe ochelari...:D

radu_rs 11-10-11 00:20

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Poza este luata de pe un forum de specialitate, sper sa nu se supere proprietarul. Imi place Reno Williams si strengarul-junker de langa. :dance:

Gica 11-10-11 08:15

Re: Machete si... soferii lor
 
Astia trebuie pusi langa mertane :lol:

model collector 11-10-11 09:42

Re: Machete si... soferii lor
 
Asta e poza lui Lauztuvas, are o colectie mare de Badboys din astia

radu_rs 11-10-11 13:22

Re: Machete si... soferii lor
 
Exact. Arata bine figurinele.
Gica@ mertane a? Lasa ca arata bine si langa Renault. :evil_laug

2010 12-10-11 22:47

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
interview in the night...

model collector 12-10-11 22:51

Re: Machete si... soferii lor
 
Misto....tu esti unul care relanseaza Romania, asa te vreau. Dar scoate-le afara la niste poze ca vine iarna acum.

2010 12-10-11 22:54

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4641817)
Misto....tu esti unul care relanseaza Romania, asa te vreau. Dar scoate-le afara la niste poze ca vine iarna acum.

dap...eu sunt ala!:lol:
astept si restul de figurine si apoi poze...

CIPONE 12-10-11 22:58

Re: Machete si... soferii lor
 
daca nu te ar avea Romania Costineluleee, n ar mai fi casa casa si masa masa!!!:evil_laug

ON: cum o fi ma sa i faci o poza lui Godfather cu un Thompson atintit asupra ti???:)

2010 12-10-11 23:18

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4641834)
daca nu te ar avea Romania Costineluleee, n ar mai fi casa casa si masa masa!!!:evil_laug

ON: cum o fi ma sa i faci o poza lui Godfather cu un Thompson atintit asupra ti???:)

mai bine o scena cu ceva cutitari de la Giurgiu...
hai gata cu off ul ca luam amenda!

steaua23 19-10-11 21:19

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
8) !!!


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning