![]() |
Re: Machete si... soferii lor
ataaat :)
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Sunt pozele unui prieten, am si eu figurina si Morgan-ul, insa pe verde. Voi pune niste creatii personale cu figurine in curand si aici.
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
da' le are pe ochelari...:D
|
Re: Machete si... soferii lor
1 Attachment(s)
Poza este luata de pe un forum de specialitate, sper sa nu se supere proprietarul. Imi place Reno Williams si strengarul-junker de langa. :dance:
|
Re: Machete si... soferii lor
Astia trebuie pusi langa mertane :lol:
|
Re: Machete si... soferii lor
Asta e poza lui Lauztuvas, are o colectie mare de Badboys din astia
|
Re: Machete si... soferii lor
Exact. Arata bine figurinele.
Gica@ mertane a? Lasa ca arata bine si langa Renault. :evil_laug |
Re: Machete si... soferii lor
1 Attachment(s)
interview in the night...
|
Re: Machete si... soferii lor
Misto....tu esti unul care relanseaza Romania, asa te vreau. Dar scoate-le afara la niste poze ca vine iarna acum.
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
astept si restul de figurine si apoi poze... |
Re: Machete si... soferii lor
daca nu te ar avea Romania Costineluleee, n ar mai fi casa casa si masa masa!!!:evil_laug
ON: cum o fi ma sa i faci o poza lui Godfather cu un Thompson atintit asupra ti???:) |
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
hai gata cu off ul ca luam amenda! |
Re: Machete si... soferii lor
1 Attachment(s)
8) !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning