![]() |
Re: inca o mAzDa 323 F
am eu arcuri si de 30 si de 45 , acum depinde ce vrei .., cat despre taiat , exista flex , autogen ., etc .. dar nu recomand ,, DC. ptr ca trebuie sai faci si inelul , daca te uiti atent arcul se inchide la capete , ok ... vad ca esti pe mazda .. ce ID. acolo ?
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
vreau sa vand si eu distantierele alea de 4*100 de 1cm....din aluminiu...poate este cineva interesat!
|
wyw new design
buna searaj
am revenit dupa ceva timp....in final am reusit sa vopsesc masina si sa dau rugina afara am facut si triplele cu lac negru si stopurile de pe fata cele de pozitie si semnalizare iar acum ceva timp am si incaltat-o cu o pereke de jenti pe 16'' de 7.5 j fata si 9 j spatele o sa revin cu pozeeee |
Re: inca o mAzDa 323 F
misto masina
|
Re: inca o mAzDa 323 F
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
o vand
masina este de vanzare 0764314441
|
Re: inca o mAzDa 323 F
scrie si tu un pret la dansa ptr. doritori
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Am si eu o intrebare scuze de off topic dar cand deschizi usa coboara putin geamul ?
|
se poate inchide
se poate inchide masina s-a dat
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning