Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   inca o mAzDa 323 F (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/225271-mazda-323-a.html)

cmzcs 29-01-11 16:42

Re: inca o mAzDa 323 F
 
am eu arcuri si de 30 si de 45 , acum depinde ce vrei .., cat despre taiat , exista flex , autogen ., etc .. dar nu recomand ,, DC. ptr ca trebuie sai faci si inelul , daca te uiti atent arcul se inchide la capete , ok ... vad ca esti pe mazda .. ce ID. acolo ?

DonnLuca 29-01-11 17:57

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by cmzcs (Post 4031969)
am eu arcuri si de 30 si de 45 , acum depinde ce vrei .., cat despre taiat , exista flex , autogen ., etc .. dar nu recomand ,, DC. ptr ca trebuie sai faci si inelul , daca te uiti atent arcul se inchide la capete , ok ... vad ca esti pe mazda .. ce ID. acolo ?

Nici vorba de taiat!!! Nu se pune problema, Nicolay323 pe forum! lasa-mi un msg pe mazda323club

claus_tare 31-01-11 22:32

Re: inca o mAzDa 323 F
 
vreau sa vand si eu distantierele alea de 4*100 de 1cm....din aluminiu...poate este cineva interesat!

claus_tare 13-05-11 20:09

wyw new design
 
buna searaj


am revenit dupa ceva timp....in final am reusit sa vopsesc masina si sa dau rugina afara am facut si triplele cu lac negru si stopurile de pe fata cele de pozitie si semnalizare iar acum ceva timp am si incaltat-o cu o pereke de jenti pe 16'' de 7.5 j fata si 9 j spatele





o sa revin cu pozeeee

axealex 27-05-11 17:48

Re: inca o mAzDa 323 F
 
misto masina

claus_tare 30-05-11 11:15

Re: inca o mAzDa 323 F
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by axealex (Post 4355436)
misto masina

mersi mult

claus_tare 01-06-11 13:08

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by claus_tare (Post 4361107)
mersi mult

masina o sa fie de vanzare in curand....sau variante cu Suzuki Vitara !!!!

claus_tare 17-08-11 11:15

o vand
 
masina este de vanzare 0764314441

cmzcs 18-08-11 20:09

Re: inca o mAzDa 323 F
 
scrie si tu un pret la dansa ptr. doritori

EckoAJV 15-01-12 22:42

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Am si eu o intrebare scuze de off topic dar cand deschizi usa coboara putin geamul ?

claus_tare 03-02-12 17:54

se poate inchide
 
se poate inchide masina s-a dat


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning