![]() |
re: Danger Toys Club
va salut .. ne intalnim .. foarte des asta nu este important pt acest forum.. esentialul sunt membrii noi si alte discuti aduse cu alte cluburi ... iti multumim pentru post
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
Apropo mai esti si la primult post........pe bune raluca pune mana invata mamy ca ai bacu pe urma poate vrei sa iti iei si permisu ...........si poti iesi la o samanta linistita la capat....... |
re: Danger Toys Club
Mai oameni buni, sincer sunteti penibili, de ce nu postati cu numele voastre, nu sa va apucati sa creati acum useri fantoma pe acest forum. Serios acum, nu aveti altceva mai bun de facut decat sa postati aici. Toate cluburile la inceput au fost mici si pentru ei a fost o joaca de copii, numai ca pe vremuri nu erau atatia ipocrizi care sa faca pe inteligentii, desi au un singur neuron in capatana si ala terminat deoarece se loveste tot timpul cu capul de pereti. LASATI OAMENII IN PACE, NU MAI FACETI POSTURI INUTILE.
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
iti multumim ca ne-ai vizitat . la REVEDERE...
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
Auzi raluca intrebare de la baieti:Cat costa placutele de frana de la Pejos?:)) |
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Nu inteleg ce vrei sa dovedesti...? cum ti-am zis si mai sus Multumim pentru vizita acordata
Daca ai chef de caterinca si misto intra pe alte pagini :rolleyes2 Nu ii vad rostul tau pe aici ..cine te-a trimis..?:D Si inca o data iti multumim pentru vizita acordata |
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:56. |
- Copyright 2026 4Tuning