Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

B-99-SAA 19-11-10 11:09

Re: E30 - CT-87-GMA
 
E COX frate... A iesit marfa rau, felicitari!

jakal 19-11-10 15:18

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 3825261)
bababibas :))
Nu se vede cum trebuie culoarea ca batea soarele foarte tare .. da culoarea e dementiala

super........

Alex4u 19-11-10 15:52

Re: E30 - CT-87-GMA
 
ce bine da combinatia intre albastru ala si jantele albe..sa moara gibilan alt urs smecher :???: ai grija de el 8)

LuciE36 19-11-10 16:36

Re: E30 - CT-87-GMA
 
va multumesc baieti...chiar a iesit beton nu ma asteptam sa iasa asa ptr ca masina sa vopsit in hala....nu la cuptor....am echipato azi ca numai aveam stare....ma`m dat putin...dar am bagato la cotet..cade ceata bruma pe ia si se duce draq...

daffy duck™ 19-11-10 20:18

Re: E30 - CT-87-GMA
 
frumoasa culoare!!!!

felicitari BIDEPA!!!

ady_viteza 19-11-10 21:20

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Frumos tare:D

Splinter 19-11-10 21:54

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Super...abea astept sa il vad prin oras... pana atunci sa mai pui si tu niste poze cu el aranjat... pregatit de strada

NightClubRacer 19-11-10 23:50

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 3825261)
bababibas :))
Nu se vede cum trebuie culoarea ca batea soarele foarte tare .. da culoarea e dementiala

super tare!!! bravos! astept sa vad poze cu el echipat tot ;) spor!

LuciE36 20-11-10 00:02

Re: E30 - CT-87-GMA
 
dap...maine pun poze... dupa ce o termin cu spalatu la interioru ia`m luat niste presuri noi...niste becuri..tre sa ii fac si lampile...putin inegrite... o bara mtech 1 stie careva ceva? cred ca o sa primeasca si un interior de piele...ma duc maine sa vedem despre ce este vorbaa.....:P

C T 19 K R A 20-11-10 09:08

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Super ursul.L-am vazut live si ramas prost cat de bine a iesit:lol:.
Daca mai statea putin numai avea bidepa ce unghii sa-si roada:lol:
PS: Diseara aqua sau interioara?:lol:

Wilgax 20-11-10 12:07

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Inca un urs frumos pe forum.Sa ai parte de el si fara incidente.A iesit smechera tare culoarea.Cand ai timp, mai arunca si tu 2-3 poze sa-l mai vedem la fata.

LuciE36 20-11-10 15:40

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by C T 19 K R A (Post 3827719)
Super ursul.L-am vazut live si ramas prost cat de bine a iesit:lol:.
Daca mai statea putin numai avea bidepa ce unghii sa-si roada:lol:
PS: Diseara aqua sau interioara?:lol:

Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3828127)
Inca un urs frumos pe forum.Sa ai parte de el si fara incidente.A iesit smechera tare culoarea.Cand ai timp, mai arunca si tu 2-3 poze sa-l mai vedem la fata.

diseara pe la aqua intai si dupaia merem si pe interioara..

o sa pun maine poze..am echipat masina...mai trebuie bara pe spate...

LuciE36 20-11-10 15:41

Re: E30 - CT-87-GMA
 
o bara mtech 1 ? ptr spate stie careva ceva?

Wilgax 20-11-10 15:48

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3828586)
o bara mtech 1 ? ptr spate stie careva ceva?

Nu stiu daca ai sanse prea mari sa gasesti.Nu prea mai vinde lumea pachetele Mtech 1.Decat doar daca gasesti la dezmembrat.:rolleyes2

LuciE36 20-11-10 16:14

Re: E30 - CT-87-GMA
 
am inteles...astia pe la noi nu preau au ursi la dezmembrat... trebuie sa gasesc pana la urma


All times are GMT +2. The time now is 09:17.

- Copyright 2026 4Tuning