Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   Brichete si soldatei (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/217736-brichete-soldatei.html)

2010 08-05-11 20:48

Re: Brichete si soldatei
 
frumoase tare brichetele!

ovibonaparte 15-05-11 18:52

Re: Brichete si soldatei
 
5 Attachment(s)
iata si ,,recolta'' de azi,mai slabuta calitativ,zgarieturi,lipsuri dar modele interesante...

2010 15-05-11 20:10

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by ovibonaparte (Post 4326760)
iata si ,,recolta'' de azi,mai slabuta calitativ,zgarieturi,lipsuri dar modele interesante...

vad ca prinzi in fiecare duminica...la mine foarte slaba piata..
frumoase rau si astea man!

sergini0 28-05-11 00:04

Re: Brichete si soldatei
 
1 Attachment(s)
Nu ştiam de existenţa topicului. Săptămāna asta mi-am luat şi eu prima brichetă pentru viitoarea mea colecţie, colecţie pe care sper să-mi permit să o īntreţin. Ca şi temă, majoritatea vor fi brichete pe benzină, de dimensiuni şi forme apropiate cu aceasta (sper să nu dureze foarte mult pānă pun māna şi pe un Zippo) şi probabil pistoale brichetă, sau orice brichetă retro. Ce părere aveţi? :D

alynex 24-06-11 16:56

Re: Brichete si soldatei
 
2010 o bricheta in forma de lincoln nu te intereseaza?

2010 24-06-11 17:46

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by alynex (Post 4419597)
2010 o bricheta in forma de lincoln nu te intereseaza?

pune poze boss

alynex 25-06-11 14:09

Re: Brichete si soldatei
 
2 Attachment(s)
Asa arata.Am si cutia la ea.

2010 25-06-11 16:04

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by alynex (Post 4421278)
Asa arata.Am si cutia la ea.

foarte misto dar speram sa fie un model vechi..

Cozmescu-Alin 25-06-11 21:17

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by alynex (Post 4421278)
Asa arata.Am si cutia la ea.

La ce bani?

alynex 25-06-11 23:25

Re: Brichete si soldatei
 
Eu am dat 40 dintr-un magazin de suveniruri.La 30 e a ta.Daca vrei mai multe poze fac maine si-ti dau pe mess.

ovibonaparte 25-06-11 23:30

Re: Brichete si soldatei
 
deci...masinute,nave spatiale,carute cu cai,tunuri,etc...pe bune,toate astea le-am ignorat pt. ca erau toate cu aprindere electronica,da' daca stiam ca se cauta zau ca le luam...mie insa imi plac doar cele clasice...

2010 26-06-11 04:18

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by sergini0 (Post 4356135)
Nu ştiam de existenţa topicului. Săptămāna asta mi-am luat şi eu prima brichetă pentru viitoarea mea colecţie, colecţie pe care sper să-mi permit să o īntreţin. Ca şi temă, majoritatea vor fi brichete pe benzină, de dimensiuni şi forme apropiate cu aceasta (sper să nu dureze foarte mult pānă pun māna şi pe un Zippo) şi probabil pistoale brichetă, sau orice brichetă retro. Ce părere aveţi? :D

finuta asta!
ai mai luat ceva??

andrei87grs 26-06-11 21:40

Re: Brichete si soldatei
 
nu vrei niste brichete? daca le vrei propune un schimb cu machete :D https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...-brichete.html

2010 26-06-11 21:52

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by andrei87grs (Post 4424197)
nu vrei niste brichete? daca le vrei propune un schimb cu machete :D https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...-brichete.html

mare parte din ce ai acolo le am si eu, multumesc frumos pentru oferta!!!

sergini0 27-06-11 18:52

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4422508)
finuta asta!
ai mai luat ceva??

Mi-am luat saptamana trecuta primul Zippo :d, unul cu un airbrush by Mazzi pe fata, cu un vultur american.


All times are GMT +2. The time now is 20:46.

- Copyright 2026 4Tuning