![]() |
Re: Brichete si soldatei
frumoase tare brichetele!
|
Re: Brichete si soldatei
5 Attachment(s)
iata si ,,recolta'' de azi,mai slabuta calitativ,zgarieturi,lipsuri dar modele interesante...
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
frumoase rau si astea man! |
Re: Brichete si soldatei
1 Attachment(s)
Nu ştiam de existenţa topicului. Săptămāna asta mi-am luat şi eu prima brichetă pentru viitoarea mea colecţie, colecţie pe care sper să-mi permit să o īntreţin. Ca şi temă, majoritatea vor fi brichete pe benzină, de dimensiuni şi forme apropiate cu aceasta (sper să nu dureze foarte mult pānă pun māna şi pe un Zippo) şi probabil pistoale brichetă, sau orice brichetă retro. Ce părere aveţi? :D
|
Re: Brichete si soldatei
2010 o bricheta in forma de lincoln nu te intereseaza?
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
2 Attachment(s)
Asa arata.Am si cutia la ea.
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
Eu am dat 40 dintr-un magazin de suveniruri.La 30 e a ta.Daca vrei mai multe poze fac maine si-ti dau pe mess.
|
Re: Brichete si soldatei
deci...masinute,nave spatiale,carute cu cai,tunuri,etc...pe bune,toate astea le-am ignorat pt. ca erau toate cu aprindere electronica,da' daca stiam ca se cauta zau ca le luam...mie insa imi plac doar cele clasice...
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
ai mai luat ceva?? |
Re: Brichete si soldatei
nu vrei niste brichete? daca le vrei propune un schimb cu machete :D https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...-brichete.html
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:46. |
- Copyright 2026 4Tuning