Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Vera.Tygrutza 20-10-10 18:06

Re: DreamWorks
 
Baaaaaiiii...ce repede va miscati...bun asa..bafta in continuare :*:*:*

RideTheRiddle 20-10-10 18:06

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
andrei alias andrei :D
masina golf 3 1.8l daca ma primiti fara sa pun parasolar :d

NXdev 20-10-10 18:47

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3742257)
Ia uite ma esti nebun ce de membri :lol: NXdev ai PM cu ce-am vb noi mai demult... Apropo, cum vine asta cu "sa vb cu Tweety si cu celalalt vice"? Sa zici si la mine cat v-a dus parasolar+sticker, si de unde. De fapt, mai mult ai in PM :lol:

///Edit: am gasit unde scrie cat costa, mersi si lu andrei pt PM! Si lu Opia ca mi-a atras atentia :lol:

Ne mentinem si noi :D.Am discutat pe p.m.
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3743557)
Florin - alias Fr33. ---> ID-Mess Fr33_e30 <---
Masina : --> Bmw e30 Cabrio 1.8 m40 ....

Salut Florin.Din ce am vazut la prezentarea masinii, usrul va fi driftcar.Ne-ar parea bine sa avem o masina pentru drift in club.Vino vineri la intalnire si discutam detaliile.
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3743581)
Am inteles ca esti membru nou :)

Bun venit printre noi ! ;)

Andrey...inca nu e membru oficial, asta se decide vineri.
Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3743660)
Baaaaaiiii...ce repede va miscati...bun asa..bafta in continuare :*:*:*

Multumim miss Vera.
Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 3743661)
andrei alias andrei :D
masina golf 3 1.8l daca ma primiti fara sa pun parasolar :d

Bun venit Andrei.Noi am discutat si pe p.m despre aceasta treaba.Din partea mea esti admis, ramane sa isi spuna parerea si Razvan.

Am de facut un anunt...din aceasta seara Tweety va devenii presedinte ( sper sa fie o surpriza pentru el ), iar pentru vicepresedinte avem o "mica" surpriza pentru voi.Aceste "pozitii" in club vor fi valabile pana ne mobilizam, apoi vom fi toti membri EGALI, bineinteles, vom fi cateva persoane cu o anumita autoritate, dar nu cu STATUTUL.

ATENTIE : Toti membrii si simpatizantii clubului sunt rugati sa adauge in lista de messenger id-ul alex_kitikru ( Tweety va posta personal adresa de mail ).

L.E: Zilele acestea forumul clubului va fi partial finalizat si vor mai veni 2 membrii surpriza :D. s

bib_andrey 20-10-10 19:05

Re: DreamWorks
 
Numai surprize :shock: Sunt curios cine o sa fie vicepresedinte :shock:

babone 20-10-10 20:46

Re: DreamWorks
 
dar tu DEV nu vei mai fi membru sau ce s-a intamplat?

NightClubRacer 20-10-10 20:48

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3743557)
Florin - alias Fr33. ---> ID-Mess Fr33_e30 <---
Masina : --> Bmw e30 Cabrio 1.8 m40 ....

tu esti vecin de cartier cu mine :D iti vad masina seara de seara la c1b, parca asea se numea blocu. :D

alexu_bad_boy 20-10-10 22:30

Re: DreamWorks
 
Interesat cum va miscati.Frumos si parasolarul. Bafta in continuare

NightClubRacer 20-10-10 22:43

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3744172)
tu esti vecin de cartier cu mine :D iti vad masina seara de seara la c1b, parca asea se numea blocu. :D

ma corectez, nu e vecin cu mine...mai este unu la fel la mine aici in zona :D

RideTheRiddle 20-10-10 23:01

Re: DreamWorks
 
oau cate surprize, ce ma oftic ca nu pot sa vin vineri :anger:

Tweety_rzw 20-10-10 23:23

Re: DreamWorks
 
RECTIFIC mare , clar şi la subiect MEMBRII CE VOR SĂ INTRE DOAR DE DRAGUL DE A PURTA PARASOLARUL ŞI SĂ NU PARTICIPE LA ÎNTÂLNIRI ÎI ROG SĂ SE ABŢINĂ DE LA CERERILE DE ADERARE ! FIECARE MEMBRU ESTE OBLIGAT SĂ POARTE PARASOLAR + STICKER ! ASTA FIIND O ALTĂ REGULĂ FAŢĂ DE CELE IMPUSE ÎN PAGINILE ANTERIOARE ! O ZI BUNĂ !;)

NXdev 20-10-10 23:28

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3743833)
Numai surprize :shock: Sunt curios cine o sa fie vicepresedinte :shock:

Ai putina rabdare :D.
Quote:

Originally Posted by babone (Post 3744165)
dar tu DEV nu vei mai fi membru sau ce s-a intamplat?

Ba da...inca sunt membru-presedinte.
Quote:

Originally Posted by alexu_bad_boy (Post 3744516)
Interesat cum va miscati.Frumos si parasolarul. Bafta in continuare

Multumim Alex.Bafta si voua.
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3744672)
RECTIFIC mare , clar şi la subiect MEMBRII CE VOR SĂ INTRE DOAR DE DRAGUL DE A PURTA PARASOLARUL ŞI SĂ NU PARTICIPE LA ÎNTÂLNIRI ÎI ROG SĂ SE ABŢINĂ DE LA CERERILE DE ADERARE ! FIECARE MEMBRU ESTE OBLIGAT SĂ POARTE PARASOLAR + STICKER ! ASTA FIIND O ALTĂ REGULĂ FAŢĂ DE CELE IMPUSE ÎN PAGINILE ANTERIOARE ! O ZI BUNĂ !;)

CORECT !!!...eh...lucrul asta nu mi-a trecut prin cap sa postez.

bib_andrey 21-10-10 18:51

Re: DreamWorks
 
Ne supunem regulilor:drunk:

B-99-SAA 21-10-10 18:53

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3743660)
Baaaaaiiii...ce repede va miscati...bun asa..bafta in continuare :*:*:*

Hai si tu in club daca tot esti incantata.... vino vineri la Sun Plaza si vorbim cu baietii :)


In cateva zile o sa aflati si surpriza... va promit... nu va spun nimic inca :D Tweety, felicitari pt "presedentie" :lol: Vicepresedinte va fi NXdev sau unu din surprizele alea... Asteptati ca nu mai e mult.

bib_andrey 21-10-10 19:29

Re: DreamWorks
 
Eu as banuii una din surprize care ar fii :lol:

Alex30 21-10-10 19:30

Re: DreamWorks
 
Surprize,surprize ? Hmmm...oare ce o fi ? Bine hai ca mai astept pana maine.





Andrey, zi tot rpd pe PM ca nu te dau in gat :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning