![]() |
Re: DreamWorks
Baaaaaiiii...ce repede va miscati...bun asa..bafta in continuare :*:*:*
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
andrei alias andrei :D
masina golf 3 1.8l daca ma primiti fara sa pun parasolar :d |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Am de facut un anunt...din aceasta seara Tweety va devenii presedinte ( sper sa fie o surpriza pentru el ), iar pentru vicepresedinte avem o "mica" surpriza pentru voi.Aceste "pozitii" in club vor fi valabile pana ne mobilizam, apoi vom fi toti membri EGALI, bineinteles, vom fi cateva persoane cu o anumita autoritate, dar nu cu STATUTUL. ATENTIE : Toti membrii si simpatizantii clubului sunt rugati sa adauge in lista de messenger id-ul alex_kitikru ( Tweety va posta personal adresa de mail ). L.E: Zilele acestea forumul clubului va fi partial finalizat si vor mai veni 2 membrii surpriza :D. s |
Re: DreamWorks
Numai surprize :shock: Sunt curios cine o sa fie vicepresedinte :shock:
|
Re: DreamWorks
dar tu DEV nu vei mai fi membru sau ce s-a intamplat?
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Interesat cum va miscati.Frumos si parasolarul. Bafta in continuare
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
oau cate surprize, ce ma oftic ca nu pot sa vin vineri :anger:
|
Re: DreamWorks
RECTIFIC mare , clar şi la subiect MEMBRII CE VOR SĂ INTRE DOAR DE DRAGUL DE A PURTA PARASOLARUL ŞI SĂ NU PARTICIPE LA ÎNTÂLNIRI ÎI ROG SĂ SE ABŢINĂ DE LA CERERILE DE ADERARE ! FIECARE MEMBRU ESTE OBLIGAT SĂ POARTE PARASOLAR + STICKER ! ASTA FIIND O ALTĂ REGULĂ FAŢĂ DE CELE IMPUSE ÎN PAGINILE ANTERIOARE ! O ZI BUNĂ !;)
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Ne supunem regulilor:drunk:
|
Re: DreamWorks
Quote:
In cateva zile o sa aflati si surpriza... va promit... nu va spun nimic inca :D Tweety, felicitari pt "presedentie" :lol: Vicepresedinte va fi NXdev sau unu din surprizele alea... Asteptati ca nu mai e mult. |
Re: DreamWorks
Eu as banuii una din surprize care ar fii :lol:
|
Re: DreamWorks
Surprize,surprize ? Hmmm...oare ce o fi ? Bine hai ca mai astept pana maine.
Andrey, zi tot rpd pe PM ca nu te dau in gat :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning