![]() |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
ja,ja.. sommer ist schon vorbei und unsere lieblinge werden fuers winterschlaf vorbereitet :(
hab alle seiten durchgelesen und......wuensch dir weiterhin viel erfolg. |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
ah...urari de bine pt la iarna..:)
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
ja, ja,...jetzt kommt der winter...
azi mai i-mi vad copiii inca odata... si poate trag o fuga la bucuresti la weekend... dar cu taromul;) mai am un alpine ivda 310 rb in buzunar !!! si un monitor plafon 10" ! la o bere si la o intelegere?!? |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
Un M20 de 2,5 nu ai in buzunar?:)
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
Nu........
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
sint la weekend la bucuresti, poate bem o bere
:mrgreen: |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
si nu ne delectezi privirea cu nici un e30 nuh ? :sad:
safe trip and have phun :-) |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
sunt la hibernat se pare :)
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
poate la anul la vara, acuma chiar ma uitam in ultimul cox, unde este o reclama pentru kitul de m3 e30 de la mk motorsport...
:rolleyes2 |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
gata, am bagat TUNING WORLD 2006 online;)
http://m3e30.com/treffen/2006.04.30_...SEE/index.html visionare placuta :) :rolleyes2 |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
am citit topicul cap coada !
desi initial am vrut sa scriu mult mai multe , am decis sa postez doar urmatoarele : 1. dane BRAVO pt ce ai reusit sa faci si felicitari pt jucariile tale (masini & blonde :) ) 2. junioru e o bomboana de copil .. speri sa calce pe urmele tale? 3. te-am mai invitat pe sectiunea internationala si o fac din nou 4. pt restul soarecilor de birou care se simt : GROW UP ! |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
1 Attachment(s)
salut,
am ceva frumos la ebay;) http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...3372&rd=1&rd=1 Attachment 188415 m3 e30 cu hartge 19" merge numai pentru poze, bbs rs 18" sint deja prea mult, pentru acest motiv merg la show-uri cu 17-18 !! si poate intro buna zi o sa incerc 20", just 4 fun ;) |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
acum nu vreau sa ma dau eu mare specialist da mie imi pare doar o pura decupare dintr-o poza lipite peste poza cu m3.
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
as fii recunoscator daca ai povestii putin despre TVR .. poate pe un alt topic ! mersi!
am vazut zeci de modele si sunt supercurios cum se comporta |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
zici ca sunt nervi ....pana la urma nervi ,bani si toate cele de ce le-ai facut de ochi lumii sau din pasiunea ta pentru masini / pentru masina ????
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning