Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - ///M3 E30 \ M5 power (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/21336-e30-m3-e30-m5-power.html)

juana_man 20-10-06 11:48

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
ja,ja.. sommer ist schon vorbei und unsere lieblinge werden fuers winterschlaf vorbereitet :(
hab alle seiten durchgelesen und......wuensch dir weiterhin viel erfolg.

florin_cars 20-10-06 14:36

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
ah...urari de bine pt la iarna..:)

dan_m3 24-10-06 13:32

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
ja, ja,...jetzt kommt der winter...
azi mai i-mi vad copiii inca odata...
si poate trag o fuga la bucuresti la weekend...
dar cu taromul;)
mai am un alpine ivda 310 rb in buzunar !!!
si un monitor plafon 10" !
la o bere si la o intelegere?!?

alecsutu1 24-10-06 13:57

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
Un M20 de 2,5 nu ai in buzunar?:)

dan_m3 27-10-06 10:29

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
Nu........

dan_m3 08-11-06 01:28

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
sint la weekend la bucuresti, poate bem o bere

:mrgreen:

Skillzu 08-11-06 16:01

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
si nu ne delectezi privirea cu nici un e30 nuh ? :sad:

safe trip and have phun :-)

florin_cars 08-11-06 16:07

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
sunt la hibernat se pare :)

dan_m3 13-11-06 23:36

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
poate la anul la vara, acuma chiar ma uitam in ultimul cox, unde este o reclama pentru kitul de m3 e30 de la mk motorsport...

:rolleyes2

dan_m3 08-12-06 22:44

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
gata, am bagat TUNING WORLD 2006 online;)

http://m3e30.com/treffen/2006.04.30_...SEE/index.html

visionare placuta :)

:rolleyes2

CJ-01-WOB 09-12-06 22:21

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
am citit topicul cap coada !

desi initial am vrut sa scriu mult mai multe , am decis sa postez doar urmatoarele :

1. dane BRAVO pt ce ai reusit sa faci si felicitari pt jucariile tale (masini & blonde :) )
2. junioru e o bomboana de copil .. speri sa calce pe urmele tale?
3. te-am mai invitat pe sectiunea internationala si o fac din nou
4. pt restul soarecilor de birou care se simt : GROW UP !

dan_m3 13-12-06 14:55

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
1 Attachment(s)
salut,
am ceva frumos la ebay;)

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...3372&rd=1&rd=1

Attachment 188415

m3 e30 cu hartge 19" merge numai pentru poze, bbs rs 18" sint deja prea mult, pentru acest motiv merg la show-uri cu 17-18 !!

si poate intro buna zi o sa incerc 20", just 4 fun ;)

anduaox 13-12-06 21:58

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
acum nu vreau sa ma dau eu mare specialist da mie imi pare doar o pura decupare dintr-o poza lipite peste poza cu m3.

CJ-01-WOB 14-12-06 23:51

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
as fii recunoscator daca ai povestii putin despre TVR .. poate pe un alt topic ! mersi!
am vazut zeci de modele si sunt supercurios cum se comporta

alexzander407 15-12-06 00:24

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
zici ca sunt nervi ....pana la urma nervi ,bani si toate cele de ce le-ai facut de ochi lumii sau din pasiunea ta pentru masini / pentru masina ????


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning