![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Frumos frumos....sa iti traiasca :)
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
ma caius nu ti-e dor de pisica ce-ai avut-o inainte de e46-le asta ? aia cu nr de sb ... ?:lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
* quze ... saru'mana :D
* myky .. fratele meu sudic, ms ! * Maniak22 ... ms! * PAKE .. ramane valabila oferta ce am discutat'o pe privat? da un semn!! si da, sunt de iarna doar ca au gume de vara :lol: * SB09HMM ... asa si asa.. dar mai mult, nu prea. am alte planuri si filme momentan si am cam uitat'o. Sarbatorii fericite la toata lumea! |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
ma bucur ... :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Caius:
E30 - E36 - bifat E46 - bifat X2 E92 - Lipseste ceva ? :) |
re: E46 - TM 77 EEE
E60 - bifat
E92-ul ala mi'ar place sa-l bifez :D pana la e90/91/92 care o fi ... vreau sa bifez un e39 |
re: E46 - TM 77 EEE
Un E93 ce-ar fi ? Nu-i frumos ? :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
nova- bifat :D:D:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
tot timpu o dai la sentiment :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
trb sa lasi e46 pt la vara si sa iei e39 in iarna asta :D ... astept cu mare interes un e39 *preparat* de tine !
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
:rolleyes2 e39 :twisted: my dream
Sarbatori Fericite Nea Caius si un 2011 Plin de Fericire si Modificari .. 8) |
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning