Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Maniak22 23-12-10 14:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumos frumos....sa iti traiasca :)

P A K E 23-12-10 18:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3918730)
cateva.... vreo 3 asa...

Astea cred ca is roatele de iarna, nu? :lol:

SB09HMM 23-12-10 20:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
ma caius nu ti-e dor de pisica ce-ai avut-o inainte de e46-le asta ? aia cu nr de sb ... ?:lol:

Caius TM 23-12-10 23:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
* quze ... saru'mana :D

* myky .. fratele meu sudic, ms !

* Maniak22 ... ms!

* PAKE .. ramane valabila oferta ce am discutat'o pe privat? da un semn!! si da, sunt de iarna doar ca au gume de vara :lol:

* SB09HMM ... asa si asa.. dar mai mult, nu prea. am alte planuri si filme momentan si am cam uitat'o.

Sarbatorii fericite la toata lumea!

P A K E 24-12-10 07:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 3922378)
ma caius nu ti-e dor de pisica ce-ai avut-o inainte de e46-le asta ? aia cu nr de sb ... ?:lol:

O vad eu mereu prin Otopeni... E bine rau masina :lol:

iondarie 24-12-10 09:13

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 3923153)
O vad eu mereu prin Otopeni... E bine rau masina :lol:

pacat ca acu e incaltata cu table :P dar in rest este superba masina!

Caius TM 25-12-10 19:12

re: E46 - TM 77 EEE
 
ma bucur ... :D

RacerJunior 26-12-10 18:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius:
E30 -
E36 - bifat
E46 - bifat X2
E92 -

Lipseste ceva ? :)

Caius TM 27-12-10 09:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
E60 - bifat

E92-ul ala mi'ar place sa-l bifez :D

pana la e90/91/92 care o fi ... vreau sa bifez un e39

RacerJunior 27-12-10 10:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
Un E93 ce-ar fi ? Nu-i frumos ? :D

kox_24 29-12-10 07:38

re: E46 - TM 77 EEE
 
nova- bifat :D:D:D

Caius TM 29-12-10 09:00

re: E46 - TM 77 EEE
 
tot timpu o dai la sentiment :lol:

crysty.bobok 29-12-10 20:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
trb sa lasi e46 pt la vara si sa iei e39 in iarna asta :D ... astept cu mare interes un e39 *preparat* de tine !

Bmwaldo 30-12-10 00:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3936936)
tot timpu o dai la sentiment :lol:

poti sa-mi iei si mie un e39 daca vrei ....

CaZu 30-12-10 00:17

re: E46 - TM 77 EEE
 
:rolleyes2 e39 :twisted: my dream

Sarbatori Fericite Nea Caius si un 2011 Plin de Fericire si Modificari .. 8)


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning