Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sistemul Audio de pe Masina Mea (https://forum.4tuning.ro/384-sistemul-audio-masina-mea.html)
-   -   Hummer H3 (https://forum.4tuning.ro/384-sistemul-audio-masina-mea/212837-hummer-h3.html)

Seal 07-02-11 12:45

Re: Hummer H3
 
2 Attachment(s)
sper sa nu deranjez pe nimeni prin acest post de acum ca nu asta este intentia. daca incinta este gresita si se reface barem cine o face sa nu mai gaureasca gresit incinta,sa o faca cu mai multa rabdare ca e pacat de material si de timpul pierdut :headfones:rolleyes2

Rafaila 07-02-11 19:48

Re: Hummer H3
 
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 4062064)
sper sa nu deranjez pe nimeni prin acest post de acum ca nu asta este intentia. daca incinta este gresita si se reface barem cine o face sa nu mai gaureasca gresit incinta,sa o faca cu mai multa rabdare ca e pacat de material si de timpul pierdut :headfones:rolleyes2

Nu-ti fa probleme ,multi am facut ancercari si greseli .......:lol:ar fi bine bagam la cap......:rolleyes2:oops:

ugod 07-02-11 19:51

Re: Hummer H3
 
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 4062064)
sper sa nu deranjez pe nimeni prin acest post de acum ca nu asta este intentia. daca incinta este gresita si se reface barem cine o face sa nu mai gaureasca gresit incinta,sa o faca cu mai multa rabdare ca e pacat de material si de timpul pierdut :headfones:rolleyes2

mocheta ca si ploaia e sfanta ..sterge urmele

Seal 07-02-11 21:42

Re: Hummer H3
 
eu prefer sa se vada lucratura ;)

TM18SID 07-02-11 22:52

Re: Hummer H3
 
1. avand in vedere ca nu am avut circular acasa.....si ca am taiato cu soricelu si ca in 2 ore canta muzica is super multumit :D

2. nu is adeptu finisajelor migaloase...decat sa ma chinui 3 ore sa iasa la linie mai bine putin mai stramb si in jumate de ora( rezultatul oricum e la fel....) finisajele se fac in partea din fata a masinii nu in spate:D

3. bine zice cristi....cand pui mocheta arata tot cum trebe:) si daca nu o pui zic cei de la emma ca lada ii neterminata :)))

nu deranjezi pe nimeni cu posturile....nu suntem suparaciosi :)

Seal 08-02-11 06:46

Re: Hummer H3
 
2. nu is adeptu finisajelor migaloase...decat sa ma chinui 3 ore sa iasa la linie mai bine putin mai stramb si in jumate de ora( rezultatul oricum e la fel....) finisajele se fac in partea din fata a masinii nu in spate:D

DEZAPROB TOTAL :sad:

ludo_ludovic2003 01-03-11 06:15

Re: Hummer H3
 
si eu sunt de acord cu seal... imi place daca se aude bine , insa dupa un timp incerci sa cauti defecte ale sistemului ...si pana la urma tot ceea ce facem facem pentru noi. de ce sa nu mai stai 1 ora in plus sa faci ceva ce o sa-ti placa si mai tz,decat sa pui acolo 4 bucati de pal sau tego sau mai stiu eu ce , si sa iasa urat.... de aceea eu sunt de partea lui seal ... cu o zi mai tz dar imi va placea si mai tz, nu peste o saptamana ma apuc si demontez , ca deja stiu cum suna dar lucrez la finisari... daca aveai o masina urata , spuneam ....dar ai o super masina ...parerea mea....este pacat ca nu dai importanta detaliilor...

TM18SID 01-03-11 22:32

Re: Hummer H3
 
bine m-ati lamurit...promit ca o sa o fac sa arate bine :D dar momentan nu prea mai am nici o apasare....nici un event nimic....nu prea mai e curioasa lumea sa organizeze ceva in tara asta :)

IM 02-03-11 08:49

Re: Hummer H3
 
Quote:

Originally Posted by TM18SID (Post 4134181)
bine m-ati lamurit...promit ca o sa o fac sa arate bine :D dar momentan nu prea mai am nici o apasare....nici un event nimic....nu prea mai e curioasa lumea sa organizeze ceva in tara asta :)

wrong!
aprilie - iron gates... probabil odata cu sustinerea si a cursului de formare a arbitrilor EMMA ro.
Timisoara se va regasi si in acest an in calendarul competitional EMMA Ro dar cu siguranta intr-o alta locatie fata de anul trecut. Saptamana aceasta se va definitiva calendarul competitional 2011 si atunci se va sti exact ce unde si cand!
Regulamentul ESPL (European Sound Presure League) ro va suferi modificari, una dintre ele fiind aceea ca presiunea acustica se va masura numai cu senzorul in parbriz.

TM18SID 02-03-11 10:40

Re: Hummer H3
 
egal....tot is putine fata de ce au fost in alti ani :P

nu locatia e problema....ci anuntarea din timp si publicitatea :P
daca se facea la padurea verde in loc de Real...tot atata lumea venea...GARANTAT....adik concurentii si prieteni de ai lor :P

si modificarea cu senzoru nu e neaparat o imbunatatire a regulamentului....muzica din masina o asculti cu urechile care stau langa tetiera nu langa parbriz..... nu sunt nici pro nici contra....ideea e sa fie la toti la fel si atat. nimic mai mult.


All times are GMT +2. The time now is 21:57.

- Copyright 2024 4Tuning