![]() |
Re: my tuning r5
Blana aia de pe usi e tare de tot:lol: nu ma pot opri din ras...:lol: Iar cu bordul, ii dau dreptate colegului care a scris mai sus: cand o sa-ti bata soarele in el sa vezi senzatii tari...de fapt nu o sa mai vezi mare lucru:rolleyes2 Cu toba ai mai dres-o putin zic eu. Sfat: incearca totusi sa te dai pe partea de tuning care merge pe aceasta masina (e totusi un R5, care e o masina cu ceva istorie) si lasa-l naibii de tuning "NeFeSe". Spor la treaba.
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
........
|
Re: my tuning r5
Frate imi place ! tine-o tot asa ;)
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
spoiler
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
reconstrucion
|
Re: my tuning r5
Daca tie iti place...este bine atunci:)
|
Re: my tuning r5
O intrebare : esti dependent de need for speed ?
|
Re: my tuning r5
nu !numa vreau sa fac o masina faina
|
Re: my tuning r5
Pai daca vrei sa o faci frumoasa , renunta la eleron , vopseste-o intr-o culoare , etc ;)
|
Re: my tuning r5
...ok
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
project nou
|
Re: my tuning r5
baga-ti ceva in ea si da-o la REMAT decat sa o faci asa kitsch!!
|
Re: my tuning r5
Invidie in stare pura!!
Nu ii asculta! Da-i bataie cu barele, dar sa potrivesti si o pereche de praguri, ca altfel o sa dea senzatia ca masina e prea inalta... |
Re: my tuning r5
Glumesti ??!?!? Cum sa fie invidios pe asa ceva ? Oricum barile alea is facute in photoshop ;)
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:38. |
- Copyright 2026 4Tuning