Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

AnduGTR 28-12-10 12:23

Re: my tuning r5
 
Blana aia de pe usi e tare de tot:lol: nu ma pot opri din ras...:lol: Iar cu bordul, ii dau dreptate colegului care a scris mai sus: cand o sa-ti bata soarele in el sa vezi senzatii tari...de fapt nu o sa mai vezi mare lucru:rolleyes2 Cu toba ai mai dres-o putin zic eu. Sfat: incearca totusi sa te dai pe partea de tuning care merge pe aceasta masina (e totusi un R5, care e o masina cu ceva istorie) si lasa-l naibii de tuning "NeFeSe". Spor la treaba.

fazekasnfs 04-01-11 14:01

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
........

vlad_rally 04-01-11 17:50

Re: my tuning r5
 
Frate imi place ! tine-o tot asa ;)

fazekasnfs 13-01-11 17:10

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
spoiler

fazekasnfs 13-01-11 17:19

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
reconstrucion

B XX ADI 13-01-11 17:20

Re: my tuning r5
 
Daca tie iti place...este bine atunci:)

razvy_91 13-01-11 18:30

Re: my tuning r5
 
O intrebare : esti dependent de need for speed ?

fazekasnfs 13-01-11 20:07

Re: my tuning r5
 
nu !numa vreau sa fac o masina faina

razvy_91 13-01-11 20:28

Re: my tuning r5
 
Pai daca vrei sa o faci frumoasa , renunta la eleron , vopseste-o intr-o culoare , etc ;)

fazekasnfs 14-01-11 08:32

Re: my tuning r5
 
...ok

fazekasnfs 16-01-11 10:37

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
project nou

vasi_bmw89 16-01-11 12:58

Re: my tuning r5
 
baga-ti ceva in ea si da-o la REMAT decat sa o faci asa kitsch!!

faustino 16-01-11 13:28

Re: my tuning r5
 
Invidie in stare pura!!
Nu ii asculta! Da-i bataie cu barele, dar sa potrivesti si o pereche de praguri, ca altfel o sa dea senzatia ca masina e prea inalta...

razvy_91 16-01-11 13:35

Re: my tuning r5
 
Glumesti ??!?!? Cum sa fie invidios pe asa ceva ? Oricum barile alea is facute in photoshop ;)

vlad_strumph 16-01-11 14:21

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 3990078)
project nou

Nush cum sa iti explic,dar daca faci asta..esti exact prietenul tau cu dacia :))


All times are GMT +2. The time now is 22:38.

- Copyright 2026 4Tuning