![]() |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Felicitari baieti ! poze ceva?
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
2 Attachment(s)
Ia d-acilea doua instantanee cu nebunu'-campionu' :D
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Felicitari participantilor si castigatorilor !!!!Multumim ca ati participat intr-un nr foarte mare din Ploiesti !!!ne cerem scuze daca acest eveniment nu a fost la nivelul dorit!
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Quote:
ai poze cu mine si le ti decat pt tine? sa iti fie rusine le vreau |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Quote:
S-a incercat sa nu se tina pe ploaie dar nu a fost sa fie la anu daca o sa tina cu noi si vremea o sa fie chiar totul perfect |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
5 Attachment(s)
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
ANONYMOUS PH la inaltime !!!!
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
asteptam editia catavencu de la evenimentul asta....
donule treci la treaba.....:D |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Asa zicea si Lascarica mai devreme!
Inca strang material. O sa fie ceva frumos! :lol: |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
noroc cu mn k v-am facut poze si filmuletze...vai de curu vostru
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
liniste ,ca`ti cade roata :lol:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
ba ia lasa gura ce te dai mare ....:D dak nu eram eu nu erai vedeta ...8)
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Hai cu pozele Anduleee!
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
11 Attachment(s)
intra pe mess k nu prea stiu eu cu tehnologia asta sa bag pe forum iar multe dintre filmuletze sunt pe youtube va dat mihai bx link ...
ha k am reusit mai sunt cateva nus dc nu au mers bagate |
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning