![]() |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Intradevar niste masini superbe!!!
|
Re: M3-uri ft tari !
elegant bmw-u ala alb
|
Re: M3-uri ft tari !
lasa ca imi fac si eu RSul la fel de tare k un M3 :)) ui numa...
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
da sunt f tari :)
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
:rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
nush dc nu merge .... "http://www.h o r s e p o w e r f r e a k s. com / price / B M W / M 3 / H o r s e p o w e r f r e a k s / T u r b o s / T u r b o _ k i t s "...*****ieti fara spatiu...nush dc il cenzureaza...si un film cu acelasi M3 https://www.youtube.com/watch?v=8are4OVjE1A
|
Re: M3-uri ft tari !
Dan,
Ce e "show car" la ea ? Uite-te si tu putin la ea, dupa care uita-te la masina mea sau a ta, compara modificarile si cantitatea lor ...vezi diferenta?;) |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
nu stiu ce masina ai tu, iar a mea este intradevar show, dar numai pentru cei cu cap si bun gust,... la asta vad numai niste genti,...si atita,... nici macar amortizoare si arcuri speciale nu are,... iar body este original ca din fabrika,... asa ca,... lasa vrajeala,... doar daca ar avea ceva putere de la 450 CP in sus, imi retrag afirmatiile,... :rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
I w8ing for new Master 3 Power! :)
|
Re: M3-uri ft tari !
dan m3 dupe cate vad eu te cam roade invidia..
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
Ok, Dan, daca tu vezi numai jenti si spui ca nici amortizoare si nici body kit nu are ...inseamna ca iti trebuie o pereche GROASA de ochelari :shock: Iar caii putere sunt mult peste 400 :lol: Mai uite-te inca o data la masina, Pagina 5 postul cu numaru 71 sau da click aici https://forum.4tuning.ro/showpost.php...5&postcount=71 si spune-mi ca asta e stock. |
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
din fericire fiecare cu gustul lui,...
iar gustul meu ar fi mai degraba asta: Attachment 196801 :rolleyes2 |
| All times are GMT +2. The time now is 07:15. |
- Copyright 2026 4Tuning