Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/203978-drag-race-tg-secuiesc-29-august-2010-a.html)

gaju 31-08-10 09:25

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by unu' (Post 3619776)
felicitari Ploiestiului pentru cele 3 cupe....
s2 locu 3 jakal
s4 locu 2 bobiMoM care s-a dat 1 singura data...
s8 locu 2 sobi (AAT)
se putea si mai bine ....dar tinand cont de conditiile meteo....e bine si asa...
Saptamana viitoare?? Slatina?? ...

jakal - a urcat pe 2

am inscris gresit o masina la grupa 2 ,care trebuia sa fie la grupa 3.

va mai asteptam,dar pe uscat 8)

DONU' 31-08-10 10:22

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 3622641)
jakal - a urcat pe 2

am inscris gresit o masina la grupa 2 ,care trebuia sa fie la grupa 3.

va mai asteptam,dar pe uscat 8)

Fortza Gajuleee!
Data viitoare intr-adevar poate ne dam si noi pe uscat!
Premiul pentru evitarea in derapaj a squar-ului nu mi-ati dat si mie! :lol:
Si lu' baiatu cu Vectra de s-a rasturnat nu i-ati dat frate si lui premiu pentru spectacol si cascadorie! :lol:

Super organizare man!
Mai venim... cu DRAG!

jakal 31-08-10 11:32

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
dictalooo ca rectificam atunci.....:lol:
echipa MOM locul 2 fiecare la grupa lui...

saracu asta mic si aspirat a luat si locul 2.....:)):lol:

LUI ALA CU VECTRA SA II DEA PREMIU PENTRU CASCADORII RASULUI....

alexone 31-08-10 11:56

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Felicitari sacale ... la mai mare ...

Are idee cineva cine a urcat pe 3?

gaju 31-08-10 12:35

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
o honda de 1,6

in jur de 1 ora o sa fie timpii in excel si acolo puteti selescta cum vreti voi.

Brynk 31-08-10 17:59

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
boby de ce pe 2?:(

DONU' 31-08-10 18:07

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by Brynk (Post 3624089)
boby de ce pe 2?:(

Ca a plouat si derapa mult.

T@zMania 31-08-10 18:18

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3624110)
Ca a plouat si derapa mult.

cate masini au fost inscrise la s4?

DONU' 31-08-10 18:21

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 3624136)
cate masini au fost inscrise la s4?

Habar n-am... :???:

dragos2900 31-08-10 18:39

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
si eu am urcat pe locu 4 :D

Seal 01-09-10 10:17

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 3624200)
si eu am urcat pe locu 4 :D

Sa nu se umfle pipota in tine si sa crapi :-P

DONU' 01-09-10 15:39

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Puneti si voi poze si filmari de la eveniment sau link-uri dupa youtube...

_FLO_ 01-09-10 17:02

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3626482)
Puneti si voi poze si filmari de la eveniment sau link-uri dupa youtube...

http://fisierulmeu.ro/52FC3BFJS91W/C...uiesc-wmv.html

daca cere parola: 402

multumiri Leu-Leu

cata.tatuc 02-09-10 12:35

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
yo is pe 3 si imi pare rau ca nu am ajuns sa ma dau si cu jaka!!!oricum ne am distrat!!!baieti fain aici la ploiesti!!

unu' 03-09-10 00:11

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
gata am urcat filmu pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=9mm75qAlp6E


All times are GMT +2. The time now is 07:49.

- Copyright 2026 4Tuning