![]() |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
am inscris gresit o masina la grupa 2 ,care trebuia sa fie la grupa 3. va mai asteptam,dar pe uscat 8) |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
Data viitoare intr-adevar poate ne dam si noi pe uscat! Premiul pentru evitarea in derapaj a squar-ului nu mi-ati dat si mie! :lol: Si lu' baiatu cu Vectra de s-a rasturnat nu i-ati dat frate si lui premiu pentru spectacol si cascadorie! :lol: Super organizare man! Mai venim... cu DRAG! |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
dictalooo ca rectificam atunci.....:lol:
echipa MOM locul 2 fiecare la grupa lui... saracu asta mic si aspirat a luat si locul 2.....:)):lol: LUI ALA CU VECTRA SA II DEA PREMIU PENTRU CASCADORII RASULUI.... |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Felicitari sacale ... la mai mare ...
Are idee cineva cine a urcat pe 3? |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
o honda de 1,6
in jur de 1 ora o sa fie timpii in excel si acolo puteti selescta cum vreti voi. |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
boby de ce pe 2?:(
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
si eu am urcat pe locu 4 :D
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Puneti si voi poze si filmari de la eveniment sau link-uri dupa youtube...
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
daca cere parola: 402 multumiri Leu-Leu |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
yo is pe 3 si imi pare rau ca nu am ajuns sa ma dau si cu jaka!!!oricum ne am distrat!!!baieti fain aici la ploiesti!!
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
gata am urcat filmu pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=9mm75qAlp6E
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:49. |
- Copyright 2026 4Tuning