Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/202595-e46-my-new-beast-bmw-m3.html)

Grasu'XxL 17-10-10 11:38

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by DUB-R (Post 3732069)
...... .

M3 drivers have no friends.... pe naiba că e adevărat! Felicitari pentru maşină! Pentru unii e un vis umed; pentru alţii... e adevărat!:shock:

Ricardinho 17-10-10 14:26

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 3733736)
M3 drivers have no friends.... pe naiba că e adevărat! Felicitari pentru maşină! Pentru unii e un vis umed; pentru alţii... e adevărat!:shock:



Ms de comment si legat de ce ai zis cu visul umed pot sa-ti zic ca toate la timpu lor ...
In trafic cand merg cu ea chiar ca nu am nici un prieten .. nu imi place sa "inteleg" pe nimeni .. sunt doar eu si masina :D

Ricardinho 17-10-10 14:28

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by DUB-R (Post 3732069)
...... .


Asa burn :twisted:


ms pt poza ....



Cine mai are poze daca e dragutz sa le posteze ...

Marian_nebunu 17-10-10 14:29

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3734225)
Asa burn :twisted:


ms pt poza ....



Cine mai are poze daca e dragutz sa le posteze ...

am eu o poza cu florin peste :D:D vrei ??sa o postez :))

Ricardinho 17-10-10 14:33

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3734230)
am eu o poza cu florin peste :D:D vrei ??sa o postez :))



Florin peste` chiar sa umflat la fatza ca pestele de pe YM ala cu " hey sexy " :)) :))

Fi on topic... cu masina doar :D

Ricardinho 17-10-10 14:50

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
8 Attachment(s)
Inca cateva poze :D


Enjoy !! 8)

road_runner 17-10-10 14:53

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Ultima poza e fatala!

Ricardinho 17-10-10 14:56

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3734288)
Ultima poza e fatala!

Hau hau hau :D ... Se poateeeee si mai era putina pedala ma jur ..
Pake mai e putin si vine ziua mea si am sa-mi fac un cadou..stii despre ce e vorba nuuu ???? Ce am vb noi ultima oara la benzinarie ? Vette :P stii tu :P ca tot vine iarna si tre sa o hibernez :D hehe
:evil:

Pustiu' 17-10-10 15:21

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
better than sex! :D superb m3-ul..ai grija de el. :twisted:

expres 17-10-10 16:40

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
vette ? corvette?:???:

Ricardinho 17-10-10 17:36

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by expres (Post 3734534)
vette ? corvette?:???:

sal :D .. nup , ma refeream ca vreau sa fac ceva smecher la m3 dar sunt in dubii momentan..sa fie ceva flush ... un 12j pe spate si 9.5 sau 10j pe fatza..o suspensie blana jos ca a lu rrm-u ... si niste jante de vette ceva agresive din state...
pakracing se va ocupa de proiect dar mai intai ma gandesc daca vreau sa fie pure motorsport sau doar de design m3-u, voi ce parere aveti ?
Si cred k mi-as lua si un corvette un z01 ceva sau un mustang shelby cobra sau gt500 habar n-am...

Marian_nebunu 17-10-10 17:43

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3734701)
sal :D .. nup , ma refeream ca vreau sa fac ceva smecher la m3 dar sunt in dubii momentan..sa fie ceva flush ... un 12j pe spate si 9.5 sau 10j pe fatza..o suspensie blana jos ca a lu rrm-u ... si niste jante de vette ceva agresive din state...
pakracing se va ocupa de proiect dar mai intai ma gandesc daca vreau sa fie pure motorsport sau doar de design m3-u, voi ce parere aveti ?
Si cred k mi-as lua si un corvette un z01 ceva sau un mustang shelby cobra sau gt500 habar n-am...

un mustang cu kenne bell ar fi preferabil !!!!

te rog urmareste filmul in totalitate !!!

https://www.youtube.com/watch?v=2lQX3cOAbes la 49 de secunde este ORGASM :|

road_runner 17-10-10 18:27

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Pai daca e sa facem ce am vorbit, va dura cam 2 luni minim, numai bine timpul de hibernare pt ///M, dar in primavara va fi gata pt ce am vorbit noi. Momentan suntem la capitoul proiect!
De putut se poate, avem cam tot echipamentul necesar, forta de munca este deci ar cam ramane sa trecem la fapte.
Pt cei care nu stiu despre ce vorbim... vom pune ceva ''roate'' si arcuri si telescoape si ceva gume pe masina asta si vom trage de aripi, si si si si.... si sper sa iasa bine.
Cam atat cu detaliile, abia astept sa ne apucam de treaba!
Let's STANCE!

DUB-R 17-10-10 18:29

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3734701)
sal :D .. nup , ma refeream ca vreau sa fac ceva smecher la m3 dar sunt in dubii momentan..sa fie ceva flush ... un 12j pe spate si 9.5 sau 10j pe fatza..o suspensie blana jos ca a lu rrm-u ... si niste jante de vette ceva agresive din state...
pakracing se va ocupa de proiect dar mai intai ma gandesc daca vreau sa fie pure motorsport sau doar de design m3-u, voi ce parere aveti ?
Si cred k mi-as lua si un corvette un z01 ceva sau un mustang shelby cobra sau gt500 habar n-am...

In legatura cu masini gen Corvette si Mustang te pot ajuta foarte mult, administrez un forum de masini americane (da click aici), suntem in domeniu :) Eventual fa-ti cont si la noi si deschide un topic ca sa-ti aratam care sunt plusurile si minusurile la ele si metode de a primii piese mai rapid / less money ... magazinele cele mai bune etc.

Sau daca nu da-mi id-ul tau de mess pe privat pls :-)

Toate cele bune, Fabi !

daffy duck™ 17-10-10 18:54

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
ba, fi-var stance-ul al drea{u...da un mail la HPF si fa ceva interesant!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2026 4Tuning