![]() |
Re: Soferul si masina
omul mai viseaza ... dar sa ne trezim ...
|
Re: Soferul si masina
Da si cand oi castiga!:lol: :twisted:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Roagate bah la Dumnezeu sa castig ca poate iti iau si tie o amarata de astra SFI:twisted: :lol:
|
Re: Soferul si masina
SKAMA!
Inchide ca te sunam noi :lol: |
Re: Soferul si masina
lasa ca isi i a mufa de sfi
|
Re: Soferul si masina
yo as opta pt SF poate .................. cu sfi mai negocitziii :d
|
Re: Soferul si masina
Skmadtm tot nu ai vandut rinichiul?
Se mai vb despre Sofer si Masina in topicul asta nuh? Eu unu cred ca soferul conteaza cel mai mult daca masinile sunt asemanatoare ca putere si alte chestii. |
Re: Soferul si masina
iar daca soferii sunt asemanatori atunci conteaza masina cel mai mult...
:D |
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
raul te completezi cu tre .... :) :) :) :)
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
E adevarat ca,conteaza si soferu da mai mult conteaza masina{parerea mea}.Pune un sofer profesionist de exemplu intrun trabant sa vezi cum se descurca,si apoi intrun skyline sau toyota supra si sa vezi acolo meserie....PAREREA MEA:P
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
io zic k cel mai mult conteaza soferul.trb sa cun masina f bine.de ex sa cunosti tuartia la kre atinge puterea maxima,sa skimbi vitezele la secunda,sa sti s oferi un cuplu bun masinii,k degeaba te duci cu turatii mari,mai omori dreaq si motoru.si bineinteles conteza plekrea,far fum tati.fumul e o pierdere de timp
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning