Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Soferul si masina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/20031-soferul-masina.html)

ph87gms 31-07-06 14:22

Re: Soferul si masina
 
omul mai viseaza ... dar sa ne trezim ...

Skma 31-07-06 14:23

Re: Soferul si masina
 
Da si cand oi castiga!:lol: :twisted:

dragos2900 31-07-06 14:23

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by Skmadtm
Da si cand oi castiga!:lol: :twisted:

Experientza......:lol:

Skma 31-07-06 14:31

Re: Soferul si masina
 
Roagate bah la Dumnezeu sa castig ca poate iti iau si tie o amarata de astra SFI:twisted: :lol:

DONU' 02-08-06 14:53

Re: Soferul si masina
 
SKAMA!
Inchide ca te sunam noi :lol:

Pitu 02-08-06 18:15

Re: Soferul si masina
 
lasa ca isi i a mufa de sfi

Dinu-KKK 02-08-06 18:30

Re: Soferul si masina
 
yo as opta pt SF poate .................. cu sfi mai negocitziii :d

RaulNFS 11-08-06 16:09

Re: Soferul si masina
 
Skmadtm tot nu ai vandut rinichiul?

Se mai vb despre Sofer si Masina in topicul asta nuh? Eu unu cred ca soferul conteaza cel mai mult daca masinile sunt asemanatoare ca putere si alte chestii.

tre 11-08-06 22:33

Re: Soferul si masina
 
iar daca soferii sunt asemanatori atunci conteaza masina cel mai mult...

:D

RaulNFS 12-08-06 09:55

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by tre
iar daca soferii sunt asemanatori atunci conteaza masina cel mai mult...

:D

cred ca este un cerc vicios..

Dinu-KKK 13-08-06 12:17

Re: Soferul si masina
 
raul te completezi cu tre .... :) :) :) :)

RaulNFS 13-08-06 18:55

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by Dinu-KKK
raul te completezi cu tre .... :) :) :) :)

:) esti rautacios...

black-hawk 14-08-06 06:32

Re: Soferul si masina
 
E adevarat ca,conteaza si soferu da mai mult conteaza masina{parerea mea}.Pune un sofer profesionist de exemplu intrun trabant sa vezi cum se descurca,si apoi intrun skyline sau toyota supra si sa vezi acolo meserie....PAREREA MEA:P

T@zMania 14-08-06 23:18

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by black-hawk
E adevarat ca,conteaza si soferu da mai mult conteaza masina{parerea mea}.Pune un sofer profesionist de exemplu intrun trabant sa vezi cum se descurca,si apoi intrun skyline sau toyota supra si sa vezi acolo meserie....PAREREA MEA:P

pai si atunci nu soferul face treaba?sau masinile bune merg singure?;)

platon911 30-11-06 13:38

Re: Soferul si masina
 
io zic k cel mai mult conteaza soferul.trb sa cun masina f bine.de ex sa cunosti tuartia la kre atinge puterea maxima,sa skimbi vitezele la secunda,sa sti s oferi un cuplu bun masinii,k degeaba te duci cu turatii mari,mai omori dreaq si motoru.si bineinteles conteza plekrea,far fum tati.fumul e o pierdere de timp


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning