Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bursa serviciilor AUTO (https://forum.4tuning.ro/102-bursa-serviciilor-auto.html)
-   -   EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON (https://forum.4tuning.ro/102-bursa-serviciilor-auto/199304-execut-polish-auto-120-ron-ceruire-60-ron.html)

valykpt 18-07-11 21:53

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
10 Attachment(s)
masina lui kinder cum i se spune:D un megan cu zgarieturi destul de severe,dupa o munca de jumate de zi rezultatele au fost multumitoare....rezultatele se vad in poze!:-)UITATI VA ATENT LA POZE INAINTE SI DUPA!:shock::shock::shock:

kynder80 23-07-11 18:45

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
Quote:

Originally Posted by valykpt (Post 4473194)
masina lui kynder cum i se spune:D un megan cu zgarieturi destul de severe,dupa o munca de jumate de zi rezultatele au fost multumitoare....rezultatele se vad in poze!:-)UITATI VA ATENT LA POZE INAINTE SI DUPA!:shock::shock::shock:

Va recomand sa apelati cu cea mai mare incredere la serviciile pe care le ofera acest baiat.

mariachi 27-07-11 13:31

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
In primul rand , salutare tuturor userilor acestui forum si nu numai.
Am apelat la serviciile lui Valy in urma cautarii de cateva zile a unui service care avea si serviciul de polishare .Asa am descoperit oferta lui si m-am hotarat sa risc avand in vedere comentariile pe acest forum precum si pe un altul.
Mentionez ca posed un Logan verde cameleon pe care dintr-o prostie ( intr-o seara l-am spalat si m-am ajutat pt indepartarea unor mici pete de amorsa de vopsea -aracet de un burete de vase de bucatarie) ,aproape l-am distrus .
Dupa 2 seri (cate 3-4 ore de munca ) Vali a reusit sa-mi readuca culoarea pe care o avea in primul an .
Va pot asigura ca acest baiat face totul cu o pasiune mai rar intalnita la cei din breasla lui.
Daca nu ii placea cum iesea o parte a masinii o refacea de cate ori considera ca e necesar , fara sa se planga ca e mult de munca , banii putini .. etc..

mult succes valykpt si cu siguranta voi mai apela la tine .

PS poti posta pozele facute de tine cu telefonul .

valykpt 31-07-11 23:00

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
10 Attachment(s)
polish mariachi
Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
In primul rand , salutare tuturor userilor acestui forum si nu numai.
Am apelat la serviciile lui Valy in urma cautarii de cateva zile a unui service care avea si serviciul de polishare .Asa am descoperit oferta lui si m-am hotarat sa risc avand in vedere comentariile pe acest forum precum si pe un altul.
Mentionez ca posed un Logan verde cameleon pe care dintr-o prostie ( intr-o seara l-am spalat si m-am ajutat pt indepartarea unor mici pete de amorsa de vopsea -aracet de un burete de vase de bucatarie) ,aproape l-am distrus .
Dupa 2 seri (cate 3-4 ore de munca ) Vali a reusit sa-mi readuca culoarea pe care o avea in primul an .
Va pot asigura ca acest baiat face totul cu o pasiune mai rar intalnita la cei din breasla lui.
Daca nu ii placea cum iesea o parte a masinii o refacea de cate ori considera ca e necesar , fara sa se planga ca e mult de munca , banii putini .. etc..

mult succes valykpt si cu siguranta voi mai apela la tine .

PS poti posta pozele facute de tine cu telefonul . ( MASINA ARATA GROAZNIC,DAR DUPA ORE DE MUNCA I AM DAT O FATA, ITI MULTUMESC MARIACHI PT RECOMANDARE... NU AM PUS POZELE DEOARECE MA GANDEAM CA VEI UITA SA COMENTEZI!)

mariachi 02-08-11 07:31

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
Nu aveam cum sa uit , insa timpul nu a tinut cu mine .Am fost foarte ocupat .
Multumesc inca o data , si in curand te voi suna pt a retusa cumva zgarieturile acelea adanci.

succes !!

valykpt 08-08-11 08:36

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
10 Attachment(s)
:!:va prezint niste zgarieturi foarte severe de la un kia ceed...dar nu conteaza modelul...ideea ca dupa procedurile mele si insistarea lor s-a ajuns la un rezultat placut...pretul reparatiei la service era pe undeva la un pret de 28 mil! la mine a scapat inzecit mai ieftin...:-)

Hudi 09-08-11 06:18

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
Mi-am dus si eu TT'ul la un tratament de infrumusetare la valykpt. Doi baieti au muncit o juma' de zi la masina mea. Amandoi sunt nebuni(in sensu' bun). O atentie incredibila la detaliu. Ca Batman si Robin, nu s-au lasat pana totul a iesit perfect:
- zgarieturi usuare au disparut, iar cele mai adanci sunt mult mai greu sesizabile;
- desi masina e gri, se vede clar o diferenta dupa polish;
- mi-au facut si stopurile + faruri;
- au scos urmele de la cateva actipilduri de pe parbriz si luneta;
- toata masina straluceste, dar cel mai frumos bonus a fost ca mi-au polishat si evacuarea, care acum arata ca noua.

Multumesc frumos pentru ajutor si recomand tuturor!

valykpt 15-08-11 22:43

polish ____audi____ tt___hudi_
 
8 Attachment(s)
masina nu a mai fost polish-ata, efectul final a fost placut surpinzator,ascultandu-ma si asteptand sa mi termin procedurile mele de baza...si dupa ale sale...una peste alta masina reuseste sa si revina la forma si la culoarea noantei de noua, sa observat un mare efect si iesirile de tobe dupa polish...:D:-):lol:

Dj_Catala17 16-08-11 08:36

Re: polish
 
Salut!
Pentru un bmw e46 rosu ,mici zgarieturi fine pe capota si portbagaj ,ma intereseaza polish si ceruire:-).Un pret ptr toata operatiunea?

valykpt 19-08-11 11:19

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
:arrow:polish :stopuri, faruri,elemente caroserie,jante ,evacuari,etc...:arrow:

valykpt 22-08-11 18:30

EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
polish elemente de orice gen...:-P preturi ce sfideaza criza!

valykpt 25-08-11 08:29

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
COSMETICA AUTO : RECONDITIONARE FARURI, STOPURI


RECONDITIONARE JANTE ,


RECONDITIONARE ZGARIETURI!

Dj_Catala17 29-08-11 20:17

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
Quote:

Originally Posted by valykpt (Post 4545535)
COSMETICA AUTO : RECONDITIONARE FARURI, STOPURI


RECONDITIONARE JANTE ,


RECONDITIONARE ZGARIETURI!

salut !ce cuprinde reconditionarea la jante?

valykpt 07-09-11 18:48

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
6 Attachment(s)
un bmw din 2001 seria 3... am facut o decontaminare deoarece era fffgazata si matuita in unele locuri.am venit si cu o mana de polish,,,,:D rezultatul este in foto....;)

rmegane 08-09-11 10:44

Re: EXECUT POLISH AUTO DE LA 120 RON ; SI DOAR CERUIRE DE LA 60 RON
 
am apelat la valy dupa ce un dobitoc de vecin mi a gazat masina,si sunt f multumit de rezultat,un baiat foarte de treaba recomand,cu ocazia asta ar trebuie sa i multumeasca si vecinul meu ca a scapat de o bataie buna :)


All times are GMT +2. The time now is 15:22.

- Copyright 2024 4Tuning