![]() |
Re: dacia 1300
Sa mor de n-o las pe marginea drumului daca o aud pe vreuna ca zice asta :D
|
Re: dacia 1300
Va spun eu cum sta treaba: pustoaicele intorc capul dupa masini mari, luxoase... Cand vad prietelnele mele o Dacie se uita ca la felul 14:blink:(dar taticu` n-o are nici pe aia) ;)
Asta se intampla cu majoritatea, fiindca nu au nimic si viseaza sa aiba TOTUL. Dar nu va descurajati: exista si exceptii! |
Re: dacia 1300
exceptii cum ar fi clau :D
|
Re: dacia 1300
Da' ce prietene ai, ah? :P Tocmai, ca alea care au super masini si bani nu comenteaza nimic cand merg cu dacia (cel putin alea pe care le stiu eu)...
|
Re: dacia 1300
Si acum ar trebui versul acela din Parazitii - In focuri "Ce **** mea, proastelor, **** are alt gust intr-un BMW?" :)
|
Re: dacia 1300
ontopic marfa masina,dar da si bara de pe spate jos,ca asea arata aiurea.
offtopic: cristy cu ce fete mergi tu, de eu nu le stiu? :D :lol: |
Re: dacia 1300
alt off-topic : mai vino si cu noi in cluburi, nu numai la intalniri in fata blocului la semintze ;)
|
Re: dacia 1300
noi suntem baietii cu daciileeeee de care ti-a zis mata sa te feresti :2gun:
vb lu unu de pe aici... :p |
Re: dacia 1300
=)))))))) Prea tare replica asta!
PS: da, eu sunt una din exceptii, care va intelege pasiunea si va admira k scoateti ceva puternic dintr-un armasar batran. |
Re: dacia 1300
marfa soaricele ala :D ...apropo .. armasar batran ???!!? asta de abea e un ponei
|
Re: dacia 1300
DUDE!!pa bune aku da-i o vopsea!!;)
|
Re: dacia 1300
Galben sau ceva si mai excentric / a la America :P
|
Re: dacia 1300
Quote:
|
Re: dacia 1300
Shhh ca ne alearga astia cu dacii gri :)
|
Re: dacia 1300
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:58. |
- Copyright 2026 4Tuning