Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   dacia 1300 (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/19813-dacia-1300-a.html)

Cristy 17-09-06 19:04

Re: dacia 1300
 
Sa mor de n-o las pe marginea drumului daca o aud pe vreuna ca zice asta :D

Claudia 17-09-06 19:11

Re: dacia 1300
 
Va spun eu cum sta treaba: pustoaicele intorc capul dupa masini mari, luxoase... Cand vad prietelnele mele o Dacie se uita ca la felul 14:blink:(dar taticu` n-o are nici pe aia) ;)
Asta se intampla cu majoritatea, fiindca nu au nimic si viseaza sa aiba TOTUL.
Dar nu va descurajati: exista si exceptii!

tud. 17-09-06 19:15

Re: dacia 1300
 
exceptii cum ar fi clau :D

Cristy 17-09-06 19:30

Re: dacia 1300
 
Da' ce prietene ai, ah? :P Tocmai, ca alea care au super masini si bani nu comenteaza nimic cand merg cu dacia (cel putin alea pe care le stiu eu)...

Cristy 17-09-06 19:34

Re: dacia 1300
 
Si acum ar trebui versul acela din Parazitii - In focuri "Ce **** mea, proastelor, **** are alt gust intr-un BMW?" :)

NightClubRacer 17-09-06 19:35

Re: dacia 1300
 
ontopic marfa masina,dar da si bara de pe spate jos,ca asea arata aiurea.

offtopic: cristy cu ce fete mergi tu, de eu nu le stiu? :D

:lol:

Cristy 17-09-06 19:37

Re: dacia 1300
 
alt off-topic : mai vino si cu noi in cluburi, nu numai la intalniri in fata blocului la semintze ;)

MOUZE 17-09-06 19:58

Re: dacia 1300
 
noi suntem baietii cu daciileeeee de care ti-a zis mata sa te feresti :2gun:
vb lu unu de pe aici... :p

Claudia 17-09-06 20:02

Re: dacia 1300
 
=)))))))) Prea tare replica asta!
PS: da, eu sunt una din exceptii, care va intelege pasiunea si va admira k scoateti ceva puternic dintr-un armasar batran.

tud. 17-09-06 20:06

Re: dacia 1300
 
marfa soaricele ala :D ...apropo .. armasar batran ???!!? asta de abea e un ponei

FastAce 18-09-06 10:55

Re: dacia 1300
 
DUDE!!pa bune aku da-i o vopsea!!;)

Cristy 18-09-06 13:08

Re: dacia 1300
 
Galben sau ceva si mai excentric / a la America :P

MOUZE 18-09-06 13:25

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by Cristy (Post 557906)
Galben sau ceva si mai excentric / a la America :P

m-am saturat in pm...de atata gri metalizat :peace:

Cristy 18-09-06 13:30

Re: dacia 1300
 
Shhh ca ne alearga astia cu dacii gri :)

Claudia 18-09-06 14:48

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by Cristy (Post 557934)
Shhh ca ne alearga astia cu dacii gri :)

sau cu Passat! =)))


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2026 4Tuning