![]() |
n-am aici.. pune tot u
|
1 Attachment(s)
oki.. sper sa se inteleaga ceva.. e cam mica poza
|
lotus esprit
|
mda.. :D
|
sa mai bage cineva poze.... :wink:
|
1 Attachment(s)
Scuze pentru ieri.
Iaca o pozna: |
morgan?
|
ntz.
:evil: |
oricum pare englezeasca.. AC :?:
|
nope.
hint: nu este englezeasca. |
simca ... :roll:
|
nu-i.
:evil: :evil: :evil: |
triumph..?
|
nope
repet: NU este masina englezeasca. |
ok dar ce nationalitate are 'bestiutza' ? FRA cumva?
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning