Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

PYT 24-09-04 10:16

n-am aici.. pune tot u

Diutza_1510 24-09-04 10:49

1 Attachment(s)
oki.. sper sa se inteleaga ceva.. e cam mica poza

PYT 24-09-04 10:52

lotus esprit

Diutza_1510 24-09-04 10:56

mda.. :D

Diutza_1510 24-09-04 11:04

sa mai bage cineva poze.... :wink:

dogarel 24-09-04 12:13

1 Attachment(s)
Scuze pentru ieri.
Iaca o pozna:

R-NOS15 24-09-04 12:42

morgan?

dogarel 24-09-04 12:50

ntz.
:evil:

PYT 24-09-04 12:54

oricum pare englezeasca.. AC :?:

dogarel 24-09-04 13:00

nope.
hint: nu este englezeasca.

Diutza_1510 24-09-04 13:03

simca ... :roll:

dogarel 24-09-04 13:18

nu-i.
:evil: :evil: :evil:

Diutza_1510 24-09-04 13:48

triumph..?

dogarel 24-09-04 14:04

nope
repet: NU este masina englezeasca.

PYT 24-09-04 14:09

ok dar ce nationalitate are 'bestiutza' ? FRA cumva?


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning