Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E39 - M5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/195664-e39-m5.html)

tea_radu 09-07-10 20:41

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 3499496)
cat sunt de frumoase! amandoua! un+pt..masina! bafta!;)

Mersi mult

juice_2407 30-07-10 11:39

Re: E39 - M5
 
Felicitari!!! Jos palaria..nu se poate spune mai mult, cred ca e cel mai frumos care l-am vazut prin Romanica.

Arata superb tot, pe el, si se observa ca totul e pus la punct foarte atent.

Dupa mine este E39 ideal, si cu evazarile spate, tot..asa mai fortos:De perfect..poate eu i-as fi vopsit jantele pe alb:D

Bafta! Sa te bucuri de ea!

marius mihaescu 30-07-10 11:53

Re: E39 - M5
 
Cel mai frumos e39 din RO !

tea_radu 30-07-10 13:20

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by juice_2407 (Post 3552771)
Felicitari!!! Jos palaria..nu se poate spune mai mult, cred ca e cel mai frumos care l-am vazut prin Romanica.

Arata superb tot, pe el, si se observa ca totul e pus la punct foarte atent.

Dupa mine este E39 ideal, si cu evazarile spate, tot..asa mai fortos:De perfect..poate eu i-as fi vopsit jantele pe alb:D

Bafta! Sa te bucuri de ea!

Mersi frumos, luasem in calcul sa ii vopsesc jantele albe cand le-am facut doar ca m-am gandit ca va arata mai agresiv cu ele negre

Quote:

Originally Posted by marius mihaescu (Post 3552814)
Cel mai frumos e39 din RO !

Mersi frumos, sunt de aceasi parere:)))

Gyo*TDS 30-07-10 14:55

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by marius mihaescu (Post 3552814)
Cel mai frumos e39 din RO !

mare dreptate ai :D
sa nu uitam si de cel al lui Provenzano :D

marius mihaescu 30-07-10 15:21

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 3553199)
mare dreptate ai :D
sa nu uitam si de cel al lui Provenzano :D

da dar imi place mai mult culoarea la asta :-x

pwr_bz 01-08-10 10:52

Re: E39 - M5
 
Ce iti mai face albitura mestere?
Care mai e viata ei?

tea_radu 01-08-10 21:37

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 3556318)
Ce iti mai face albitura mestere?
Care mai e viata ei?

Tocmai i-am schimbat ambreiajul, in rest, la fel:P

Provenzano 02-08-10 12:50

Re: E39 - M5
 
frumoasa masina. e M5 totusi:P

tea_radu 02-08-10 14:38

Re: E39 - M5
 
Mersi la fel:D

Provenzano 02-08-10 15:21

Re: E39 - M5
 
unii chiar nu inteleg ce masina e asta:P E39 M5:lol:

tea_radu 02-08-10 21:34

Re: E39 - M5
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 3559167)
unii chiar nu inteleg ce masina e asta:P E39 M5:lol:

Si atunci ne distram pe seama lor:))))

soosy 10-08-10 22:44

Re: E39 - M5
 
fara doar si poate cel mai frumos 5-ar e39:X
nu ai ce sa reprosezi,pe cat de originala,simpla si de effect

felicitari si bafta daca mai ai ceva de facut desi nu prea pare

VaLeX 11-08-10 01:19

Re: E39 - M5
 
Te-am vazut astazi prin oras, ramai fascinat de cum se vede masina pe strada, leviteaza ...facuta cu bun gust , chiar o masina de admirat. suspensia si jantele(+ evazarile) m-au dat pe spate.

keep it low :D

pwr_bz 11-08-10 05:05

Re: E39 - M5
 
Nici nu ii sta bine altfel!!
LOW is a lifestyle:)) doar TEA stie:P


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning